Borderlands 3 Sonunda Ortaya Çıktı! Borderlands 3 Sonunda Ortaya Çıktı!
Gearbox Software, sonunda Borderlands 3 etkinliğini gerçekleştirdi ve oyun bütün ayrıntılarıyla karşımıza çıkmış oldu. Borderlands 3 Sonunda Ortaya Çıktı!

Gearbox Software, sonunda Borderlands 3 etkinliğini gerçekleştirdi ve oyun bütün ayrıntılarıyla karşımıza çıkmış oldu. Uzun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Klasik Borderlands oynanışını koruyacak olan Borderlands 3, dört yeni Vault Hunter ile eğlence ve aksiyon dolu saatler verecek gibi görünüyor yine. Yeni karakterler ve onlara özel olarak hazırlanmış yepyeni beceri ağaçlarının da olacağı oyun, co-op oynanışın yanı sıra solo oynanışı da destekleyecek ve iki tarza da uygun olacak.

Ana hikayesinin yaklaşık 30 saat süreceği söylenen Borderlands 3’te baş düşmanımız, haydutları birleştirip galaksiyi ele geçirmek isteyen Calypso Twins olacak. Tabii karşımıza zaman zaman bazı eski dostlar da çıkabilecek.

Oyun, her zamanki gibi farklı üreticilerden binlerce çeşit silah da barındıracak. Üstelik bu kez yalnızca Pandora da olmayacak oyunda; farklı dünyalar da keşfedilmeyi bekliyor olacak.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Borderlands 3, 13 Eylül’de çıkış yapacak.

Rainbow Six Siege Oyuncuları Bug Bildirerek Hediyeler Kazanıyor!