BTS WORLD’e Yeni Ürün Koleksiyonu Geldi! BTS WORLD’e Yeni Ürün Koleksiyonu Geldi!
Netmarble, BTS WORLD oyununa ait yeni ürünleri 3 Aralık tarihinden itibaren internetten satışa sunuyor. Ayrıntılar haberimizde. BTS WORLD’e Yeni Ürün Koleksiyonu Geldi!

Netmarble, BTS WORLD oyununa ait yeni ürünleri 3 Aralık tarihinden itibaren internetten satışa sunuyor. Oyuncular Netmarble Store’a girerek 8 yeni ürünü sipariş edebilir.

BTS WORLD ürün koleksiyonunda kablosuz hızlı şarj standı, rozet, memo pad, ruled notebook, stickerlar, not defteri, maskeleme bandı ve bir telefon kabı yer alıyor. Kablosuz hızlı şarj standı üzerinde BTS üyelerinin resmi bulunuyor ve 9V çıkışı ile cihazları hızlı şarj edebiliyor.

BTS WORLD ürünlerine ek olarak, internet mağazasında Keke, Tori, Bob ve Leon dahil “Netmarble Friends” karakter ürünlerinin yanı sıra Seven Knights, Paramanya gibi popüler Netmarble oyunlarından ürünler ve diğer pek çok koleksiyon ürünü yer alıyor.

Netmarble Store; Korece, İngilizce, Japonca ve Çince (geleneksel ve sadeleştirilmiş) dillerini destekliyor. Ayrıca Türkiye dahil uluslararası gönderim yapılıyor (bazı bölgeler hariç).

2019 Wolfteam Türkiye Kupası Şampiyonu Galatasaray Oldu!