World of Warcraft: The Burning Crusade Classic Genişlemesi Bu Sene Çıkıyor World of Warcraft: The Burning Crusade Classic Genişlemesi Bu Sene Çıkıyor
(Haber Bülteni) Blizzard, World of Warcraft : Classic’in başarısının ardından MMORPG’yi Burning Crusade genişlemesi ile bu yıl içerisinde piyasaya çıkarmayı planlıyor. Her ne kadar... World of Warcraft: The Burning Crusade Classic Genişlemesi Bu Sene Çıkıyor

(Haber Bülteni)

Blizzard, World of Warcraft : Classic’in başarısının ardından MMORPG’yi Burning Crusade genişlemesi ile bu yıl içerisinde piyasaya çıkarmayı planlıyor. Her ne kadar bu duyurunun BlizzCon’da yapılması planlansa da, haber kitindeki bir sızdırılma nedeniyle açıklama beklenenden erken yapıldı.

Burning Crusade ilk olarak 2007 yılında piyasaya çıkmıştı. Bu yeni genişleme ile World of Craft Classic’te iki yeni ırk daha oynanabilir olacak: Alliance Draenei ve Horde Blood Elfler. Oyuncuları, istilacı Burning Legion ile savaşmaya Outland dünyasına gönderen bu yeni genişlemede seviye sınırı 70’e yükseltilmiş.

Blizzard, World of Warcraft: Classic’te olduğu gibi Black Temple, Zul’Aman ve Sunwell gibi içerikleri de zaman içerisinde yayınlamayı planladığını duyurdu. Firmanın planladığı bir başka özellik de,  orjinal Klasik deneyimlerini korumak isteyen oyunculara bu fırsatı sunmak. Orjinal oyundaki karakterlerini Burning Crusade genişlemesine taşımak isteyen oyuncular sunucunun geri kalanıyla birlikte bunu gerçekleştirebilecek. Veya tam tersi ; Klasik oyunda kalmak isteyen oyuncular yeni bir sunucuya taşıyabilecekler.

Burning Crusade mevcut World of Warcraft abonelikleriyle ücretsiz olarak sunulacak.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.