Call of Duty: Modern Warfare’in Büyük Birinci Sezon Güncellemesi Geldi Call of Duty: Modern Warfare’in Büyük Birinci Sezon Güncellemesi Geldi
Call of Duty: Modern Warfare, dün yayınlanan büyük bir güncellemeyle birinci sezonuna başladı. Ayrıntılar haberimizde. Call of Duty: Modern Warfare’in Büyük Birinci Sezon Güncellemesi Geldi

Call of Duty: Modern Warfare, dün yayınlanan büyük bir güncellemeyle birinci sezonuna başladı.

Oyunun şimdiye kadarki en büyük güncellemesi, Gunfight moduna Atrium ve Cargo haritalarını, Ground War moduna ise Port haritasını getiriyor. Ayrıca kült harita Crash de yenilenmiş haliyle geri dönüyor.

Yeni oyun modu Reinforce da oynanabilir durumda. Reinforce modu, Domination ile Seek & Destroy modlarını birleştiriyor ve oyunculara tek can hakkıyla üç bayrağı kontrol etme mücadelesi sunuyor.

Infected ve Gunfight OSP modları ise sezon içerisinde oyuna eklenecek.  Infected, oyuncuların birbirini avladığı bir hayatta kalma mücadelesi olacak. Gunfight OSP modunda ise oyuncular 2v2 olarak sadece yumruklarla başladıkları maçta hızlıca ekipman ve silah toplayarak birbirlerini alt etmeye çalışacak.

Rainbow Six Siege – Operation Shifting Tides Yayınlandı!