World of Warcraft: Shadowlands’in yeni Büyük İçerik Yaması Chains of Domination Duyuruldu World of Warcraft: Shadowlands’in yeni Büyük İçerik Yaması Chains of Domination Duyuruldu
(Haber Bülteni) World of Warcraft: Shadowlands‘in yeni büyük güncellemesi , BlizzCon 2021’de duyuruldu. Her ne kadar sızan haberlerden bu açıklamayı bekliyor olsak da yine... World of Warcraft: Shadowlands’in yeni Büyük İçerik Yaması Chains of Domination Duyuruldu

(Haber Bülteni)

World of Warcraft: Shadowlands‘in yeni büyük güncellemesi , BlizzCon 2021’de duyuruldu. Her ne kadar sızan haberlerden bu açıklamayı bekliyor olsak da yine de etkinliğe bomba gibi düştü.

 

9.1: Chains of Domination yaması şunları içeriyor: yeni bir raid, yeni bir mega-zindan, Maw’da keşfedilecek yeni bölgeler ve daha fazlası. Shadowlands paketine gelen bu içerik yaması ile World of Warcraft’ın hikayesi biraz daha karanlık ve heycanlı bir hal alıyor. Chains of Domination ayrıca Covenant sistemini geliştiriyor ve oyunculara Soulbind güçlerini güçlendirmek için daha fazla seçenek veriyor. Oyuncular, bu yama ile Jailer’in karanlık diyarının derinliklerine dalarak 4 Covenant’ı bir araya getirerek  büyük bir mücadele içerisine girecekler.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.