Co-op Aksiyon Oyunu GTFO Erken Erişime Açıldı Co-op Aksiyon Oyunu GTFO Erken Erişime Açıldı
10 Chambers Collective, 4 kişilik co-op deneyimi sunan FPS oyunu GTFO’yu erken erişime açtı. Ayrıntılar haberimizde. Co-op Aksiyon Oyunu GTFO Erken Erişime Açıldı

İsveçli stüdyo 10 Chambers Collective, 4 kişilik co-op deneyimi sunan FPS oyunu GTFO’yu erken erişime açtı. Oyun “The Rundown” denilen bir sistem sayesinde, öncekilerin yerini alacak yeni keşif haritalarıyla düzenli olarak güncellenecek.

Oyunun geçtiği yeraltı dünyası Complex’te hayatta kalabilmek için takımınızın iletişim kurması, koordineli bir şekilde hareket etmesi ve mermilerini dahi sayması gerekmekte. Mühimmatınız çok kısıtlı olduğundan silahlarınız kullanmak en son çareniz olabilir. Oyun 2018 yılında E3’te sunulduğunda, “En İyi Takım Oyunu” ve “Editör’ün Seçimi” ödülüne sahip oldu. Ayrıca “E3’ün En İyisi” ödülüne de aday gösterilip, gazeteciler tarafından Left 4 Dead ve Aliens benzeri olarak nitelendirilmişti.

GTFO’da tutuklu olan sizi ve takım arkadaşlarınızı ele geçirmiş “The Warden” isimli bir kuruluş tarafından yönetiliyorsunuz. Farklı görevleri çözmek ve çeşitli kaynakları getirmek için ölümcül keşiflere gönderiliyorsunuz. Bu keşifler birbirinden farklı zorluklarda karşınıza çıkıyor ve yerin dibine doğru ilerledikçe zorlaşıyor. Böylelikle mücadele sayısı düzenli olarak artıyor.

GTFO erken erişime henüz açılmış olsa da oyunun şimdiden hareketli ve büyüyen bir topluluğu oluşmuş durumda. 10 Chambers, alfa ve beta testleri sırasında 70.000’den fazla üyesi olan aktif bir Discord sunucusu kurmayı başardı.

Yeni Outlast Oyunu The Outlast Trials Geliyor!