Conarium ve Endless Space Collection Oyunları Ücretsiz Oldu! Conarium ve Endless Space Collection Oyunları Ücretsiz Oldu!
Oyuncular, Conarium ve The Endless Space Collection oyunlarını sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak edinebilirler. Conarium ve Endless Space Collection Oyunları Ücretsiz Oldu!

PC platformunda iki ücretsiz oyun var! Oyuncular, Conarium ve The Endless Space Collection oyunlarını sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak edinebilirler.

Conarium Epic Games Store’dan verilirken, The Endless Space Collection Humble Store’da meraklılarını bekliyor.

Dört bilim insanının sürükleyici hikayesini anlatan keşif ve bulmaca oyunu Conarium, ürpertici bir Lovecraft oyunu. H.P. Lovecraft’ın At the Mountains of Madness romanından ilham alan oyun kendi özgün hikayesi üzerine kurulmuş.

Yerli stüdyo Zoetrope Interactive’in geliştirdiği Conarium buradan ücretsiz olarak alınabilir. Son tarih 19 Eylül.

Diğer ücretsiz oyun The Endless Space Collection ise Endless Space ve Endless Space – Disharmony oyunlarını içeren bir paket.

Bir 4X strateji oyunu olan Endless Space’de amacımız koloniler kurarak galaksiye hükmetmek. Bunu yaparken galaktik imparatorluğumuzun en ufak detayıyla bile ilgilenebiliyoruz oyunda.

The Endless Space Collection’a buradan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Son tarih 14 Eylül. Oyunu oynayabilmek için bir Steam hesabına ihtiyaç duyacağınızı ekleyelim.

PS Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu!