Çukur Heyecanı Şimdi Zula’da! Çukur Heyecanı Şimdi Zula’da!
Yerli MMOFPS Zula ve Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur aynı projede bir araya geliyor. Ayrıntılar haberimizde. Çukur Heyecanı Şimdi Zula’da!

Zula ve Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur aynı projede bir araya geliyor.

Dünyada farklı coğrafyalarda da pek çok ülkede beğeniyle izlenen dizi Çukur ile InGame Group tarafından geliştirilen, 11 dilde, 26 milyonun üzerinde oyuncu tarafından oynanan MMOFPS oyunu Zula, bir ilke imza atıyor.

InGame Group ve Ay Yapım’ın iş birliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında, 1 Ekim’den itibaren Çukur Haritası Zula’da yer alacak. 1 Kasım’dan itibaren ise dizinin iki sevilen karakteri Cumali Koçovalı ve Azer Kurtuluş’un oyuna dahil edilecek. Böylece Zula oyuncuları Çukur heyecanını yaşayabilecek. İşbirliği kapsamında, Zula severler Çukur Haritası, yepyeni Çukur ürünleri ve yeni karakterler ile tanışacak.

Türkiye’de bir ilk

Oyun ve dizi sektörünü bu kapsamda birleştiren ilk niteliğindeki projenin ayrıntıları bir basın toplantısında açıklandı. Toplantıya Nonstop Zula Espor Merkezi’nde InGame Group Kurucu Ortağı Burak Gözalan, Ay Yapım CEO’su Kerem Çatay, Çukur dizisi oyuncuları Necip Memili ve Cihangir Ceyhan katıldı.

gamescom 2019: Mount & Blade 2: Bannerlord Mart 2020’de Erken Erişimde!