DOOM ve DOOM II Güncellenerek 60 FPS Oldu! DOOM ve DOOM II Güncellenerek 60 FPS Oldu!
Düzenlenmiş eklentiler, 60 FPS desteği ve birçok yenilik, DOOM (1993) ve DOOM II oyunlarının son güncellemeleriyle geldi! DOOM ve DOOM II Güncellenerek 60 FPS Oldu!

Düzenlenmiş eklentiler, 60 FPS desteği, Hızlı Kayıt özelliği ve daha birçok yenilik, yeniden piyasaya sunulan DOOM (1993) ve DOOM II oyunlarının son güncellemeleriyle geldi! Oyuncular artık John Romero’nun SIGIL’inin de dahil olduğu megaWAD listesinden istediklerini indirip oynayabilirler.

Güncellemede öne çıkan yenilikler şöyle:

  • Eklenti Desteği- Eklentiler, DOOM (1993) ve DOOM II’nin ana menüsünden ücretsiz olarak indirilebilir.
  • 60 FPS Desteği- DOOM (1993) ve DOOM II’ye ilk kez tüm platformlarda dahili 60 FPS özelliği ekleniyor; oyunun ilk sürümleri 35 FPS’yi destekliyordu.
  • Hızlı Kaydetme- DOOM (1993) veya DOOM II’deyken oyunu durdurup R/R1/RB’ye basarak kaldığınız yeri anında kaydedebilirsiniz. Hızlı Kayıt’tan başlamak için istediğinizde oyunu durdurarak L/L1/LB’ye basmanız yeterli.
  • Oyun Keyfini Arttıracak Değişiklikler- DOOM (1993) ve DOOM II’nin yeni sürümlerine oyunun keyfini arttıracak birçok yeni özellik ve ayar eklendi. Bunlar arasında hızlı silah seçme özelliği, geliştirilmiş seviye seçme özelliği, görüntü oranı ve parlaklık ayarları, bölünmüş ekranın yeni gösterge paneli ve daha birçok şey var.

Yeni özellikler, hata gidermeleri ve iyileştirmelerle ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yama notlarına buradan göz atabilirsiniz.

WoW – Visions of N’Zoth Güncellemesi Ocak Ayında Yayınlanıyor