Epic Games Store’da Üç Oyun Ücretsiz! Epic Games Store’da Üç Oyun Ücretsiz!
Epic Games Store bu sefer üç oyun birden veriyor! Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike ve Mutazione oyunları ücretsiz. Epic Games Store’da Üç Oyun Ücretsiz!

Epic Games Store bu sefer üç oyun birden veriyor! Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike ve Mutazione oyunları ücretsiz.

Anodyne 2: Return to Dust’ta New Theland adasının sakinlerini Nano Tozu’ndan kurtarmaya çalışan Nova karakteriyle oynuyoruz. “PS1 dönemini canlandıran çizimlerle 3B şehirleri ve vadileri keşfedip karakterlerin 2B zihinlerine girerek karlı vadilerden tehlikeli inşaat alanlarına kadar her yeri gez!”

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

A Short Hike ise adından da anlaşılabileceği gibi huzurlu dağlık alanlarda yürüyüşe çıktığımız bir oyun. Oyunda etrafı keşfedebilir, yol boyunca diğer yürüyüşçülerle tanışabilir ve gizli hazineleri bulabiliriz.

A Short Hike’a buradan sahip olabilirsiniz.

Diğer ücretsiz oyun Mutazione ise, “Küçük kasaba dedikodularının doğaüstü güçlerle birleştiği bir mutant melodramı,” olarak lanse ediliyor. Oyunda hasta dedesi Nonno’yu iyileştirmek için gizemli Mutazione topluluğuna gelen Kai karakterini oynuyoruz.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Üç oyuna da 19 Mart’a kadar ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Battle Royale Call of Duty: Warzone Bugün Yayınlanıyor!