Kategoriler

ESO – Dragonhold Çıkış Yaptı ve Bedava Oyun Etkinliği Başladı!

Elder Scrolls Online’ın iç içe geçen hikayelerden oluşan bir yıllık macerası Ejderha Mevsimi’nin final bölümü Dragonhold çıktı!

Elder Scrolls Online’ın iç içe geçen hikayelerden oluşan bir yıllık macerası Ejderha Mevsimi’nin final bölümü Dragonhold PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac’te çıktı. Tüm oyunculara ücretsiz 24. Güncelleme ile performans geliştirmelerinin ilk dalgası yayında, Bedava Oyun Haftası yarın başlıyor ve #SlayDragonsSaveCats bağış kampanyasında bugüne dek 100 bin doların üzerinde para toplandı!

Dragonhold hikayesi yayında

Dragonhold Güney Elsweyr’de geçiyor. Üç özgün bitki örtüsü barındıran bu yeni bölge ayrıca yeni delfler, düşmanlar, görevler, Ejderha avları ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapıyor.

Dragonhold’u 2.000 Crown (oyun parası) karşılığında veya ESO Plus’a üye olarak edinmek mümkün. Özellikle gözüpek oyuncular 4.000 Crown karşılığında Dragonhold Koleksiyon Paketini açabilir, Efsanevi Ejderha Avcısı Binek ve dost hayvanı ile Experience Scrolls kazanabilirler.

24. Güncelleme

Tüm oyunculara ücretsiz sunulan 24. Güncelleme ile planlanan performans geliştirmelerinin ilk dalgası artık tüm platformlarda yayında. Bu ilk pakette bellek yönetimi geliştirmeleri, savaş yeteneği performans iyileştirmelerinin ilk aşaması ve tümüyle yeniden tasarlanan Grup Arama sistemi bulunuyor.

Performans geliştirme planı ve yol haritası ile ilgili ayrıntılar burada.

Black Desert Online’da Cadılar Bayramı Etkinlikleri Devam Ediyor

Bedava Oyun Etkinliği

Bedava Oyun etkinliği 6 Kasım Çarşamba Türkiye saati ile 18:00’da başladı ve 13 Kasım Çarşamba 18:00’a kadar devam edecek. Etkinlik süresince oyuncular ESO ana oyunu tüm platformlarda ücretsiz indirip oynayabilecek.

Daha önceki bedava oyun etkinliklerine katılmış olan oyuncular maceralarına kaldıkları yerden devam ederken yeni ESO hesabı oluşturan oyuncular oyundaki Crown Store’da harcayabilecekleri 500 Crown da alacaklar.

Bedava Oyun sayfasını ziyaret ederek platformunuzu seçip maceranıza hemen başlayabilirsiniz.

#SlayDragonsSaveCats bağış kampanyası

ESO oyuncularının cömert çabaları sayesinde, tüm dünyada hayvanlara yardım etmek için çalışan Best Friends Animal Society (Kuzey Amerika) ve FOUR PAWS (tüm Avrupa) kuruluşlarına 200 bin dolar bağış toplama hedefinde 100 bin dolar sınırı aşıldı. Oyuncular ayrıca bu kurumlara 1.380 dolar doğrudan bağışta da bulundular.

Kampanya 9 Aralık 2019’a kadar sürecek ve toplanacak 200 bin dolar, Best Friends Animal Society ve FOUR PAWS arasında eşit olarak paylaştırılacak.

ESO’nun Haziran ayında yayınlanan Elsweyr Bölümünde, kedi görünümlü Khajiit halkı ve yaşadıkları ülke Elsweyr Ejderhaların saldırısı altında. Oyuncular, ejderhaları öldürerek hem Elsweyr’in tüylü halkına yardım ediyor hem de 9 Aralık’a kadar öldürdükleri her beş uçan canavar için Bethesda gerçek dünyanın yardıma muhtaç kedilerine 1 dolar bağışta bulunuyor.

World of Warcraft’ın 15. Yıldönümü Oyun İçi Etkinliklerle Kutlanıyor!

Görüntülenmeler:
14
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox