Evde Kalınan Süre Boyunca Wold of Warships Oyuncularına Destek! Evde Kalınan Süre Boyunca Wold of Warships Oyuncularına Destek!
Wargaming, koronavirüs salgınından dolayı eve kapanmak zorunda kalan oyuncularına destek olmak için spor ve yemek programı paylaşıyor. Evde Kalınan Süre Boyunca Wold of Warships Oyuncularına Destek!

Wargaming, dünya çapında yaşanan koronavirüs salgınından dolayı eve kapanmak zorunda kalan oyuncularına destek olmak için spor ve yemek programı paylaşıyor. Eve kapanan insanların ruh sağlıklarını korumaları için birçok aktivite yapmaları öneriliyor. World of Warships oyuncuları için paylaşılan programlar ise oyunculara birçok konuda yardımcı olacak.

Wargaming tarafından hazırlanan World of Warships temasına uygun hazırlanan programlar hem bir spor programı hem de yemek programı içeriyor. Egzersizlerin paylaşımını sağlarken oyunculara hareketlerin bazılarının ev ortamında rahatlıkla denenebileceği ve tüm hareketlerin donanma programından alındığı açıklandı.

Evde yapabileceğiniz donanma onaylı egzersizler başlığıyla oyuncularla buluşan egzersizler arasında kol, bacak, karın dahil tüm vücut egzersizleri bulunuyor. Wargaming, aynı zamanda gerçek donanma yemek tariflerini de oyuncularla paylaştı.

Facebook, Türkçe Koronavirüs Bilgi Merkezini Hayata Geçirdi

Donanma yemek tarifleri

Oyuncuların evde sağlıklı kalabilmeleri için spor programı paylaşan Wargaming, aynı zamanda gerçek donanma öğünlerinin tariflerini de paylaştı.

Üç yemek tarifi paylaşan Wargaming, yemeklerin zorluk dereceleri, malzemeleri ve yapılış tarifine kadar tüm detayları oyuncularla paylaştı. Yemeklerin ikisi Amerikan Donanmasından alınırken diğeri Japonya’nın bir yemek tarifi kitabından alındı. Yemeklerin tariflerinde birçok malzeme yer alırken, yapımları son derece kolay.

Japonya’nın yemek kitabı tarifinden alınan IJN Savaş Gemisi Köri Tarifi, 19. yüzyılda Japon donanmalarında kullanılan geleneksel tarifler arasında yerini almış. Böylece Japon donanmasından gelen köri, 19. yüzyıla dayanan köklü bir gelenek haline gelmiş. Aynı zamanda oyuncularla paylaşılan bu köklü yemek tarifi eski devriye gemisi Hachijo’dan geliyor. Yemek her cuma günü donanma ile paylaşılıyordu.

Koronavirüs Dizüstü Bilgisayar Talebini Artırdı!