EVERSPACE 2, Ocak’ta Steam Erken Erişiminde EVERSPACE 2, Ocak’ta Steam Erken Erişiminde
(Haber Bülteni) Rockfish Games, merakla beklenen tek-oyunuculu uzay temalı oyunu  EVERSPACE 2’nin 18 Ocak’ta Steam Early Acces (Erken Erişim) ve GOG Games’de olacağını duyurdu.... EVERSPACE 2, Ocak’ta Steam Erken Erişiminde

(Haber Bülteni)

Rockfish Games, merakla beklenen tek-oyunuculu uzay temalı oyunu  EVERSPACE 2’nin 18 Ocak’ta Steam Early Acces (Erken Erişim) ve GOG Games’de olacağını duyurdu.   Erken erişim fiyatı $40/£32/€38 olarak belirlenmiş.

Oyunun ilk versiyonu 25 saatlik bir oyun keyfi vadediyor. Bu sürede oyuncular  EVERSPACE 2’nin temel uzay savaşı mekanikleri, keşif, madencilik, bulmaca çözme, seyahat, ticaret, eşya depoalama, uzay gemisi özelleştirme ve 5 farklı oyuncu gemisi altsınıfına erişme gibi birçok oyun dinamiğini tecrübe edebilecekler.

Oyunun PC için tam versiyonu, 2022’nin ilk yarısında makul bir fiyat artışıyla yayınlanacak. Bu tam sürümde; UI ve Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça ve basitleştirilmiş Çince, Japonca ve Korece yazılı dil desteği olacak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.