ExileCon’dan Yepyeni Path of Exile Duyuruları Geldi! ExileCon’dan Yepyeni Path of Exile Duyuruları Geldi!
Grinding Gear Games, Path of Exile oyuncuları için düzenlenen ExileCon'da yepyeni duyurular yaptı. Ayrıntılar haberimizde. ExileCon’dan Yepyeni Path of Exile Duyuruları Geldi!

Grinding Gear Games, Path of Exile oyuncuları için düzenlenen ExileCon’da yepyeni duyurular yaptı.

Path of Exile 2

Etkinlikte sürpriz bir şekilde Path of Exile 2 duyurusu yapıldı.

İlk oyun güncellenmeye devam ederken ikinci oyun da yeni bir hikaye akışı sunacak oyunculara. İlk oyunda satın alınan her şeyin aktarılabileceği Path of Exile 2’nin hikayesi 7 ana kısımdan oluşacak.

Grinding Gear Games, farklı bir hikaye yaklaşımı benimseyip iki oyunun sonunu aynı yere bağlamayı planlıyor. İkinci oyun, ilki için yayınlanmış bütün genişleme içeriklerine sahip olacak ve yeni bir beceri sistemi, yeni sınıflar ve grafik iyileştirmeleriyle gelecek.

Çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.

Conquerors of the Atlas

ExileCon’da ilk oyun için bir genişleme de duyuruldu.

Conquerors of the Atlas isimli genişleme paketi, yeni bir end-game hikayesi, geliştirilebilir haritalar ve yeni becerilerle geliyor.

Genişleme paketi 13 Aralık’ta yayınlanacak.

Mobil

Yükselen mobil platformlar da unutulmuş değil elbette. Grinding Gear Games, etkinlikte Path of Exile Mobile’ı da duyurdu.

Çıkış tarihi açıklanmayan mobil sürüm, “ilk oyunun deneysel bir versiyonu” olarak tanıtıldı. Geliştiriciler oyunda hiçbir şekilde pay-to-win mekaniğinin bulunmayacağının altını çiziyor.

DIABLO 4 | Demişler ki Kral Öldü, Söyleyin Kral Geri Döndü!