Fatal Fury’den Terry Bogard Super Smash Bros. Ultimate’a Geliyor! Fatal Fury’den Terry Bogard Super Smash Bros. Ultimate’a Geliyor!
FATAL FURY serisinden Legendary Wolf Terry Bogard, ilk defa Nintendo Switch konsolları için Super Smash Bros. Ultimate'da oynanabilir! Fatal Fury’den Terry Bogard Super Smash Bros. Ultimate’a Geliyor!

FATAL FURY serisinden Legendary Wolf Terry Bogard, ilk defa Nintendo Switch konsolları için Super Smash Bros. Ultimate’da oynanabilir!

Yeni yayınlanan bir videoda, Super Smash Bros. Ultimate’ın yönetmeni Masahiro Sakurai, Terry Bogard’ı görücüye çıkardı ve Super Smash Bros. Ultimate’a gelecek SNK başlıklarından 50 müzik parçasını tanıttı. Bu yeni içeriğin tümü Super Smash Bros Ultimate Fighters Pass’a sahip olan veya Challenger Pack 4’ü ayrıca satın alan oyunculara açık olacak.

Terry, geçtiğimiz otuz yıl boyunca 80’den fazla oyunda ortaya çıktı. İlk olarak 1991’de rakiplerini efsanevi SNK arcade oyunu FATAL FURY: KING OF FIGHTERS’da dövdüğünde piyasaya girdi. Kendine özgü şapkası ve gülümsemesiyle Terry, dövüş oyunu topluluğunda bir dayanak noktası.

Terry Bogard’ı merak eden oyuncular, ACA NEOGEO REAL BOUT FATAL FURY SPECIAL, ACA NEOGEO THE KING OF FIGHTERS ’95 ve ACA NEOGEO THE KING OF FIGHTERS ’98 dahil birçok klasik dövüş oyununu Nintendo eShop’tan satin alabilirler.

NEO GEO köklerine uyan bir hediye olarak Terry Bogard’ın hamle seti, FATAL FURY serisinin klasik arcade dövüş oyununu Super Smash Bros. Ultimate oyun stili ile birleştiriyor. Terry’nin listeye girmesi aynı zamanda yeni eklenen bir sahnenin, King of Fighters Stadyumu’nun ve çeşitli SNK başlıklarından şarkıların eklenmesi anlamına geliyor.

Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor!