Kategoriler

For Honor Alfa Testi Ve PC Sürümünün Detayları Belli Oldu

For Honor hem hikaye olarak hemde oynanış tarzı olarak Ubisoft’un son zamanlarda geliştirmekte olduğu en ilgi çekici oyunlardan bir tanesi.

For Honor hem hikaye olarak hemde oynanış tarzı olarak Ubisoft’un son zamanlarda geliştirmekte olduğu en ilgi çekici oyunlardan bir tanesi. Yayımlanan bir video ile beraber alfa testinin 15 ile 18 Eylül arasında olacağı duyuruldu. PC, Playstation 4 ve Xbox One kullanıcılarının erişimine açık olan test sürecine katılan oyuncu sayısı ise sınırlı sayıda olacak. Dileyenler Uplay üzerinden alfa testi için kayıt yaptırabilirler.

Viking, Samuray ve Şövalye sınıflarından biri seçerek oynayacağımız oyunda toplamda 12 farklı kahraman bulunacak. Her ırk için 4 farklı oynanışa sahip kahraman anlamına geliyor. Vanguard, Assassin, Heavy, ve Hybrid olarak adlandırılan sınıflar her ırkın kullanıdığı silahlara göre oynanış tarzında çeşitlilik gösterecek.

Oyunun PC sürümü ise Anno ve Settlers serilerinden hatırlayacağımız Blue Byte tarafından geliştirilmekte. Firmanın aynı zamanda Rainbow Six: Siege geliştirilme aşamasında rol oynadığı düşünülürse Ubisoft bu sefer işini riske atmayı düşünmüyor. PC sürümü için fare, klavye desteği, çoklu monitor ve 4K çözünürlük desteğine sahip olacağı açıklanmış. For Honor PC, PS4, ve Xbox One için 14 Şubatta çıkması bekleniyor.

İyi seyirler.

 

For Honor Oynanış Videosu Yayımlandı

Görüntülenmeler:
13
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Gamescom · Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox