Kategoriler

Game of Thrones: Winter is Coming Ücretsiz Olarak Çıkış Yaptı

Resmi tarayıcı tabanlı ve gerçek zamanlı strateji Game of Thrones: Winter is Coming oyunu yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

101XP, George R. R. Martin romanlarının evreninde geçen resmi tarayıcı tabanlı ve gerçek zamanlı strateji Game of Thrones: Winter is Coming oyununu çıkardı. Oyun, oyunculara Game of Thrones sahnesinde başrol oyuncu olmalarını ve kendilerine bu dünya içinde bir yer edinmelerini sağlıyor.

Yeni Game of Thrones: Winter is Coming, ücretsiz olarak oyun dünyasına giriş yaptı. Oyundaki haritalar, Westeros’u yeniden yaratmak için Game of Thrones sahnelerinden esinlenerek tasarlandı. Her biri kendi halkına liderlik eden ve farklı yeteneklere sahip olan birçok Game of Thrones karakteri, oyunculara eşlik edecek. Çok sayıda Game of Thrones karakteri oyuncuların mücadele ettikleri savaşlarda onlarla birlikte olacak.

Oyuncular, Daenerys’den aldıkları ejderhayı da komuta edebilecek. Oyuncular rehberlik almak için oyun içinde karşılaştıkları karakterlere danışabilecek. Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Arya Stark, Varys ve Sandor Clegane gibi karakterler oyunculara yardım edebilecek.

Game of Thrones: Winter is Coming’e buradan ulaşabilirsiniz.

5 Adet RTS Oyunu Tavsiyesi!

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC