Gaming İstanbul’dan Mount & Blade 2 Sürprizi! Gaming İstanbul’dan Mount & Blade 2 Sürprizi!
Gaming İstanbul, 7 yıldır heyecanla beklenen Mount & Blade II Bannerlord’un Multiplayer Beta versiyonunu katılımcılarıyla buluşturacak. Gaming İstanbul’dan Mount & Blade 2 Sürprizi!

Gaming İstanbul, 7 yıldır heyecanla beklenen Mount & Blade II Bannerlord’un Multiplayer Beta versiyonunu katılımcılarıyla buluşturacak.

Oyun ve espor fuarı Gaming İstanbul yeni deneyimler sunacak. Yedi yıldır süren yapım aşaması ile bekleyişin doruk noktasına ulaştığı Mount & Blade II Bannerlord Mart 2020’de piyasaya çıkmadan önce Multiplayer Beta versiyonu ile Gaming İstanbul’da olacak.

Armağan Yavuz tarafından yaratılan ve Orta Çağ’da geçen Mount & Blade II Bannerlord, meraklıları tarafından Gaming İstanbul’da oynanabilecek. Oyunda görsel olarak birçok yenileme ve geliştirme, arayüz güncellemesi, yeni savaş mekanikleri, taktikler ve yapay zeka güncellemeleri bulunuyor.

Özel olarak hazırlanan TaleWorlds deneyim alanında oyuncular altı kişilik dört takım halinde (Team Death Match) birbirlerine karşı oynayabilecek.

Warhammer: Vermintide 2 – Winds of Magic Genişlemesi PS4’te Çıktı!