Ghost Recon Breakpoint – Episode 2 Yayınlanıyor Ghost Recon Breakpoint – Episode 2 Yayınlanıyor
Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint Episode 2'yi bugün yayınlıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Ghost Recon Breakpoint – Episode 2 Yayınlanıyor

Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint Episode 2’yi bugün yayınlıyor.

Episode 2, Title Update 2.0 ile aynı anda başlıyor. Yeni büyük güncelleme, oyuna yeni Ghost Experience da dahil olmak üzere bir dizi önemli yenilik getiriyor.

Güncelleme PC, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia platformlarında yayınlanacak.

Ghost Recon Breakpoint için yayınlanacak en büyük güncelleme olan Title Update 2.0 ile gelecek bazı önemli yenilikler şöyle:

  • Splinter Cell serisinden Sam Fisher’la işbirliği yapacağımız 8 görevden oluşan yeni bir hikaye. Bu görevlerin ilki bütün oyunculara ücretsiz olacak.
  • PvE ve PvP modları için iki yeni sınıf: Echelon ve Engineer. Echelon, gizlilik odaklı bir sınıf ve Sonar Vision özelliğiyle takım arkadaşlarının duvarların arkasındaki düşmanları görebilmesini sağlıyor. Engineer ise oyuncuların dronelara daha çok hasar verebilmesine imkan tanıyor. Özel becerisi Defense Drone yakınlardaki düşmanlara saldırırken, Supply Drone da takım arkadaşlarına cephane ikmali yapıyor.
  • Ghost Experience modu da oyuna ekleniyor. Bu mod, oyunculara farklı taktiksel oynanış seçenekleri sunuyor. Ayrıca oyuncuların deneyimlerini tamamen özelleştirebilmelerine imkan tanıyor. Ayrıntılı bilgi burada.
  • Oyunun PvP kısmına ise 4 yeni haritayla birlikte harita oylama özelliği getiriliyor.

Title Update 2.0’ın bütün detayları burada.

Ghost Recon: Breakpoint İncelemesi | PEKİ BU OYUN OLMUŞ MU?