Kategoriler

God of War Ragnarök Oyununun Hikaye ve Oynanış Fragmanı 

God of War Ragnarök

PlayStation, God of War Ragnarök oyunundan hikaye ve oynanış fragmanı yayınladı. Ragnarök tehdidi Dokuz Diyar üzerinde belirirken, Kratos ve Atreus‘u bekleyen tehlikeler gözler önüne serildi.

Santa Monica Studio‘nun Topluluk Yöneticisi Grace Orlady tarafından PlayStation‘ın internet sitesinde yayınladığı fragmana göre; God of War Ragnarök macerasında Kratos ve Atreus yazgılarına bağlı kalıp kalmayacaklarına karar verecek, belki de kendi kaderlerini çizecekler.

“Fimbulvetr bastırıyor. Kratos ve Atreus, cevap arayışında Dokuz Diyarın dokuzunu da keşfe koyulmuşken Aesir kuvvetleri, kehanete göre dünyanın sonunu getirecek savaşa hazırlanmakta. Baş döndürücü güzellikteki mitolojik topraklarda, canavarlardan Kuzey Tanrılarına pek çok korkunç düşmanla yüzleşecekler. Ragnarök tehdidi giderek yaklaşmakta. Kratos ve Atreus, kendi huzurları ve diyarların huzuru arasında bir seçim yapmak durumunda.”

God of War Ragnarök DualSense

God of War Ragnarök DualSense

Duyuruda ayrıca sınırlı sayıda üretilen God of War Ragnarok DualSense kablosuz kontroller de yer aldı. İskandinav Midgard dünyasından esinlenen GoW DualSense, buz beyazı tasarımındaki iki tonlu serin mavisi, Kratos ve Atreus‘u temsil eden ayı ve kurt amblemleriyle süslenmiş. DualSense kablosuz kontroller 27 Eylül 2022’de ön siparişe, 9 Kasım 2022 tarihinde de genel satışa sunulacak.

God of War Ragnarök oyununun, 9 Kasım 2022’de Türkçe alt yazı seçeneğiyle PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkacağını belirtelim. Oyundan gelen yeni görselleri de galerimizde bulabilirsiniz.