GTFO Erken Erişim Sürümüne Yeni Bölümler ve Yeni Konsept Geliyor! GTFO Erken Erişim Sürümüne Yeni Bölümler ve Yeni Konsept Geliyor!
10 Chambers Collective'in geliştirdiği co-op FPS oyunu GTFO bu yıl sonunda erken erişime açılacak. Ayrıntılar haberimizde. GTFO Erken Erişim Sürümüne Yeni Bölümler ve Yeni Konsept Geliyor!

10 Chambers Collective’in geliştirdiği co-op FPS oyunu GTFO bu yıl sonunda erken erişime açılacak. Oyun, eski bölümlerin yerini alacak olan yeni bölümlerin güncellemelerini içeren yeni bir konsepti tanıtacak. Bu yeni konseptin adı “The Rundown” ve içeriğine dair yeni bir tanıtım videosu da yayınlandı.

GTFO, FPS türünde, 4 kişilik co-op aksiyon ve korku oyunudur. Oyunun geçtiği yer altı dünyası Complex’te hayatta kalabilmek için takımınızın iletişim kurması, koordineli bir şekilde hareket etmesi ve mermilerini dahi sayması gerekmekte.

Oyunda “Scavenger” olarak, Complex’teki farklı aşamaları tamamlamanız için size görev emri veren “Warden” isimli bir kuruluş tarafından yönetilmektesiniz. Bu görev emirleri ise GTFO menüsüne giriş yaptığınızda göreceğiniz “The Rundown” da sunuluyor. The Rundown birbirinden farklı katmanlara ayrılmış.

The Rundown’ı bu kadar eşsiz ve heyecan dolu kılan şey ise zamanı geri sayma özelliği. Zaman dolduğunda The Rundown görevleri yenileriyle güncelleniyor. Önceki The Rundown ise artık oynanılabilir olmaktan çıkıyor. Bu sistemi ile 10 Chambers Collective, GTFO’nun dinamiklerini aktif tutarken bir yandan da oyuncu topluluğunu ortaklaşa bir keşfe yönlendiriyor.

GTFO, bu yıl sonunda Steam’de erken erişime açılmış olacak. Fakat bundan önce oyunun erken erişim beta testi başlayacak, oyuncular buradan kayıt olarak betaya katılabilirler.

Warhammer: Vermintide 2 Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilir!