GTX 1080/1070 GPU’lu Ürünlerde Gears Of War Kampanyası GTX 1080/1070 GPU’lu Ürünlerde Gears Of War Kampanyası
Gears of War 4, oynamak istiyorsanız, bir NVIDIA Pascal grafik kartına ihtiyacınız olacak. Detaylar haberimizde. GTX 1080/1070 GPU’lu Ürünlerde Gears Of War Kampanyası

Gears of War 4, oynamak istiyorsanız, bir NVIDIA Pascal grafik kartına ihtiyacınız olacak.

GeForce GTX 1080 veya GTX 1070 grafik kartı, sistem veya dizüstü bilgisayarın yanında Gears Of War 4 dijital oyun kodu ücretsiz edinilebilecek. 20 Eylül 2016’dan 30 Ekim 2016’ya kadar sürecek bu kampanyadan yararlanan her oyuncu, tam sürüm bir Gears of War 4 PC sürümü oyun yüklemesinin yanı sıra, oyunu Xbox One’da da oynayabilecek. Bu, PC oyunculuğuna geçiş yapmak isteyen oyuncular için mükemmel bir fırsat. Oyundaki kayıtları, edinimleri ve açtığı kilitler her iki versiyon arasında tam olarak senkronize çalışacak.

Oyun, efsanevi savaş kahramanı Marcus Fenix’in oğlu JD Fenix’in hikayesini işliyor. Köylerine düzenlenen bir saldırı sonrasında, JD ve arkadaşlarının, sevdikleri kişileri Swarm diye bilinen yeni, korkunç bir düşmandan kurtarmak için Sera’nın derinliklerine gitmeleri gerekiyor.

HTC Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle Modelleri Tanıtıldı

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.