Halo’nun Yaratıcısından Yeni Oyun: Disintegration Halo’nun Yaratıcısından Yeni Oyun: Disintegration
Private Division ve V1 Interactivegamescom 2019'da gösterilecek olan bilim-kurgu-FPS oyununu duyurdu: Disintegration. Halo’nun Yaratıcısından Yeni Oyun: Disintegration

Private Division ve V1 Interactive gamescom 2019’da gösterilecek olan bilim-kurgu-FPS oyununu duyurdu: Disintegration.

Disintegrasyon, 2014 yılında Bungie’nin eski yaratıcı direktörü ve Halo’nun yaratıcısı Marcus Lehto tarafından ortak kurulan bağımsız geliştirme stüdyosu V1 Interactive’in çıkış oyunu olacak.

Lehto, “Sadece yeni bir oyun yaratma fırsatı değil, aynı zamanda bu stüdyonun kendisi heyecan verici oldu,” dedi. “Bu muhteşem ekibin üzerinde çalıştığı oyunu sizlerle paylaşmak harika olacak. Geliştirdiğimiz bu yeni oyunu gelecek ay dünyaya tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.”

Private Division Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Michael Worosz, “Marcus gibi biriyle çalışmak bizim için büyük şans,” diyor ve ekliyor: “Stüdyonun başlangıcından bu yana Marcus ve V1 Interactive ekibinin yanında olduk. Organizasyonun, yetenek tabanını ortaklığımız boyunca büyüttüğünü gördük. Bu nedenle Disintegration’a büyük güven duyuyoruz. Yeni oyunu Private Division portfoyünü daha da geliştiren başka bir eşsiz deneyim olarak tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.”

Disintegration, 2020 yılında satışa sunulacak.

Metro Exodus Tamamen Türkçeye Çevrildi!