Hearthstone’da Anka Yılı Geliyor! Hearthstone’da Anka Yılı Geliyor!
Hearthstone'da 7 Nisan'da başlayacak olan Anka Yılı, Blizzard'ın popüler dijital kart oyununa önemli değişiklikler getirecek. Hearthstone’da Anka Yılı Geliyor!

Hearthstone’da 7 Nisan’da başlayacak olan Anka Yılı, Blizzard’ın popüler dijital kart oyununa önemli değişiklikler getirecek.

Bu yeni dönem, oyunun çıkışından beri eklenen ilk yeni sınıf iblis avcısının (demon hunter) Hearthstone’a gelişiyle başlayacak. Tüm oyuncular iblis avcısı sınıfı ve Illidan Stormrage kahramanının yanı sıra sınıfa özel olarak oluşturulmuş 30 karta ücretsiz sahip olacak. Ayrıca bu kartlardan oluşturulmuş hazır bir desteyle hemen mücadeleye katılabilecek. Aynı dönemde çıkacak Anka Yılı’nın ilk genişleme paketi olan Ashes of Outland ise oyuncuları Kara Geçit’in ötesine ve 2007 tarihli World of Warcraft: The Burning Crusade’e de ev sahipliği yapmış bir diyara götürecek.

Bunlara ek olarak bol miktarda yeni özellik, güncelleme ve oyun içi etkinlik oyuncuları bekliyor. Savaş Meydanları (Battlegrounds) oyun moduna gelecek önemli yenilikler de bunlar arasında.

Demon Hunter

İblis avcısı, iblis avcısı tanıtım görevlerini tamamlayan tüm oyunculara ücretsiz olarak verilecek. Bu görevlerde sembolleşmiş Warcraft kahramanı (ve ilk iblis avcısı) Illidan Stormrage’in köken hikâyesi anlatılacak. Tüm Hearthstone oyuncuları, 2 Nisan tarihinden itibaren bu görevlere atılabiliyor. Tanıtım bölümünü tamamlayan oyuncular, ayrıca 30 iblis avcısı kartına ve bu kartlarla oluşturulmuş bir iblis avcısı başlangıç destesine sahip olacak.

İblis avcısı ve yeni sınıf kartları, 7 Nisan tarihinde yılın ilk genişleme paketi Ashes of Outland ile beraber Hearthstone’a gelecek.

İblis avcısı hakkında daha fazla bilgi burada. Yeni karakterin sinematik videosunu da buradan izleyebilirsiniz.

Magic: ManaStrike’a İki Yeni Planeswalker Geliyor

Ashes of Outland

Outland’in Külleri, Hearthstone’u Kara Geçit’in ötesine taşıyarak 2007 tarihli World of Warcraft: The Burning Crusade’e de ev sahipliği yapmış bir diyara götürecek. İlk iblis avcısı Illidan Stormrage, kendini Outland’in Efendisi ilan etmiş durumda. Illidan, seçkin iblis avcılarının yanı sıra her türden köle ve müttefikten oluşan Illidari’lerle birlikte Paslı Lejyon’a karşı son umut.

7 Nisan tarihinde çıkacak Outland’in Külleri, beraberinde gelecek 135 yeni kartla Hearthstone’un mekaniklerine köklü değişiklikler getirmeyi hedefliyor. Sinematik videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Oyuncular, 17 Mart tarihinden itibaren Outland’in Külleri Mega Teklifi’nden yararlanabilecek. Bu Mega Teklif 90 Outland’in Külleri kart paketi, bir rastgele Outland’in Külleri altın efsanevi kartı, Lady Vashj şaman kahramanı, Serpentine kart sırtı, dört arena bileti ve Savaş Meydanları için Outland’in Külleri’nin çıkışının ardından Han Bileti ilavelerine dönüşecek Descent of Dragons ilavelerini içeriyor. Ön Sipariş Tekifi’nden faydalanan oyuncularsa 55 Outland’in Külleri kart paketi, bir rastgele Outland’in Külleri altın efsanevi kartı ve Serpentine kart sırtı elde edecek.

Bu tekliflerin her birinden hesap başına sadece bir defa yararlanılabilecek.

Outland’in Külleri hakkında daha fazla bilgi burada.

Anka Yılı güncellemeleri

Hearthstone için yeni genişleme paketleri, özellikler, güncellemeler ve oyun içi etkinlikler barındıran kapsamlı yol haritasıyla Anka Yılı, dolu dolu geçecek.

Oyuncuları nelerin beklediğine kısaca göz atmak gerekirse:

  • Dereceli Mod Yenilemesi: Dereceli sıralamalarına yeni yılda önemli iyileştirmeler geliyor. Yenilenmiş eşleştirme ve ödüllerle dolu eğlenceli bir ilerleme sistemi de bunlar arasında.
  • Yeni ve Oyuna Dönen Oyunculara Özel Bir Deneyim: Hem başlangıç derecelerini tırmanan yeni oyuncular hem de uzun bir aranın ardından Hearthstone’a dönen oyuncular, kendi seçecekleri sınıf için ücretsiz bir rekabetçi deste elde edecek. Ayrıca oyuncular, yeni tek kişilik görevlerle oyuna yeniden aşina olma şansı yakalayacak.
  • Savaş Meydanları Güncellemeleri: Hearthstone Battlegrounds, Outland’in Külleri öncesinde eklenecek Illidan kahramanıyla birlikte gelişimini sürdürecek.

Hearthstone 6. Yaşını Hediyelerle Kutluyor!