Hearthstone Savaş Meydanlarında Kadim İlahlar Güncellemesi Hearthstone Savaş Meydanlarında Kadim İlahlar Güncellemesi
(Haber Bülteni) Hearthstone Savaş Meydanlarına gelen yeni Kadim İlahlar güncelleme ile oyuncular, 15 Aralık tarihinden itibaren 3 yeni kahraman, 10 yeni minyon ve özel... Hearthstone Savaş Meydanlarında Kadim İlahlar Güncellemesi

(Haber Bülteni)

Hearthstone Savaş Meydanlarına gelen yeni Kadim İlahlar güncelleme ile oyuncular, 15 Aralık tarihinden itibaren 3 yeni kahraman, 10 yeni minyon ve özel Darkmoon Ödülleri’yle kadim ilahların gücünden faydalanabilecek. Her dört turda bir Darkmoon Ödülü keşfedip onu elinize ekleyebileceksiniz.

Ayrıca 18 Ocak’a kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncular 500 altın ve beş adet Darkmoon Panayırı Dehşeti kart paketi kazanabilecek.

Kahramanlar Kitabı: Garrosh, Hearthstone’un Kahramanlar Kitabı serisinin üçüncü bölümü ve tüm oyuncular için tamamen ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Savaşçı Paketi kazanacak. Hikayesi ise şöyle; Garrosh gençliğinde ailesinin mirasıyla barışmakta zorlanıyordu. Hayatının ilerleyen dönemlerinde bunu benimsemesinin ardından Horde’da çabucak yükseldi ve hem gücü hem de inancıyla pek çok kişiyi etkiledi. Peki yüreğinin derinliklerinde nasıl sırlar yattığını bulabilecek miyiz?

Kahramanlar Kitabı: Uther, Hearthstone Kahramanlar Kitabı serisinin dördüncü bölümü ve o da tüm oyuncular için ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Paladin Paketi kazanacak. Hikayesi şu şekilde; Işık tarafından kutsanan Uther, Gümüş El Düsturu’nun ilk paladini olmuş ve İkinci Savaş sırasında Lordaeron’u Horde’a karşı savunmuştu. Uther herkesin saygı duyduğu biriydi ve tahtın varisini eğitmesi için seçilmişti. Ta ki işler tamamen farklı bir hal alana kadar.

 

Yılbaşı Han Kapışmaları

  •  (Gift Exchange Tavern Brawl) Hediyeleşme Han Kapışması (16 Aralık)
  •  (Wacky Waxy Winter Veil) Mum Çılgınlığı (23 Aralık)


Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.