Hearthstone – Saviors of Uldum ile E.V.I.L. İstilası Geliyor! Hearthstone – Saviors of Uldum ile E.V.I.L. İstilası Geliyor!
Blizzard Hearthstone için yeni Saviors of Uldum  genişleme paketini duyurdu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Hearthstone – Saviors of Uldum ile E.V.I.L. İstilası Geliyor!

Blizzard Hearthstone için yeni Saviors of Uldum  genişleme paketini duyurdu.

6 Ağustos’ta yayınlanacak bu yeni macera, yıl boyunca sürecek olan hikayenin ikinci bölümünün startını veriyor ve oyunun son genişleme paketi Rise of Shadows ile onun solo macerası The Dalaran Heist‘ın kaldığı yerden devam ediyor. Genişleme paketi yepyeni keyword’ler, Kahraman Yetenekleri ve cayır cayır 135 yeni kartla birlikte gelecek.

League of Explorers

Saviors of Uldum’da oyuncular League of Explorers adında, Azeroth’un birbirinden tuhaf kahramanlarından oluşan hazine avcısı bir gruba dahil olacaklar. Oyuncuların Plague (Musibet) ve Reborn (Tekrar Doğan) özellikli kartlara kafa tutabilmesi gerekiyor. Elde edilmesi şimdi çok daha kolay ve oyuna yeniden eklenen bir mekanik olan Quests kartları aracılığıyla da alternatif Kahraman Yeteneklerine sahip olabilecek oyuncular.

“Rise of Shadows ile başlayan ve Saviors of Uldum ile devam eden süreçte oyun mekaniklerini iyileştirmeye ve Hearthstone’a hem daha fazla derinlik hem daha fazla stratejik düşünme gereksinimi katacak fikirler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz,” şeklinde konuşan Blizzard Başkanı J. Allen Brack sözlerini, şöyle sürdürdü: “İnanıyoruz ki yeni kartların ve oyuncularımızın League of Explorers™ genişleme paketinden aşina olup çok sevdiği karakterlerin oyuna eklenmesi sayesinde bu yıl, Hearthstone tarihindeki en heyecanlı ve rekabetçi yıl olmaya devam edecek.”

Saviors of Uldum kart paketleri 6 Ağustos’tan itibaren Hearthstone‘un Arena modunda kazanılabilecek. Ayrıca diğer kart paketleriyle aynı fiyata hem oyun içi altın hem de parayla satın alınabilecek. Buna ilaveten genişleme paketi çıktıktan sonra kısa bir süreliğine oyuna giriş yapan oyuncular, bu sete ait yeni Legendary Quest kartlarından birini elde edebilecek.

Teklifler

Bugünden itibaren çıkış gününe kadar Saviors of Uldum kart paketleri için iki farklı teklif sunuluyor. 50 karttan oluşan 50-pack, gelişigüzel bir altın Legendary (Efsanevi) kart ve Elise Starseeker kart arkasından meydana geliyor. 80 paketlik Mega Bundle ise bahsedilen bonusların yanında yepyeni oynanabilir bir Druid kahraman olan Elise Starseeker’ı içeriyor. Bu tekliflerin her birinden hesap başına birer tane edinebilirsiniz.

Saviors of Uldum ile ilgili detaylar ve bu genişleme paketine Eylül ayında gelecek Solo Macera hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde paylaşılacak. Saviors of Uldum ile ilgili her türlü bilgi burada.

Monster Hunter: World – Iceborne’un Yeni Fragmanı Dondurucu!