Hearthstone’un Yeni Solo Macerası Galakrond’s Awakening Çıkıyor! Hearthstone’un Yeni Solo Macerası Galakrond’s Awakening Çıkıyor!
Hearthstone oyuncuları 21 Ocak itibarıyla Ejderha Yılı’nın sonunu getirecek Galakrond’s Awakening macerasına hazırlanıyor. Hearthstone’un Yeni Solo Macerası Galakrond’s Awakening Çıkıyor!

Hearthstone oyuncuları 21 Ocak itibarıyla Ejderha Yılı’nın sonunu getirecek solo macera Galakrond’s Awakening ile “uçuşa geçmeye” hazırlanıyor.

Hikâye, toplamda iki farklı maceradan oluşmakta. Bu maceraların ilkinde Hearthstone severler tüm yıl boyunca kahramanlarımızın başına belalar açmış League of E.V.I.L.’ın saflarında yer alacak ve Arch Villain Rafaam’ın ejderhaların atası kadim Galakrond’u yeniden diriltme planlarını hayata geçirmeye çalışacak. İkinci öyküdeyse League of Explorers tarafında yer alacak ve düşmanlarını alt ederek dünyalarını korkunç bir yıkımdan kurtarmaya çalışacaklar.

Galakrond’s Awakening geçtiğimiz yıl boyunca süren Ejderha Yılı hikâye örgüsünün de sonuna işaret etmekte. Aynı zamanda oyunun orijinal Tek Kişilik Macera formatına bir dönüş niteliği taşıyor. Oyuncular önceden oluşturulmuş kart desteleriyle bir dizi boss’u yenerek toplam 35 adet yeni kartı destelerine eklemeye çalışacak. Kazanılan bu kartlar Standart veya Wild destelerine eklenebiliyor ve oyunun metasını değiştirebilecek yeni seçenekler vadediyor. Hikâye modunu tamamladıktan sonra açılan Heroic Mode’daysa savaşların daha zorlu versiyonları bulunacak.

Galakrond’s Awakening 21 Ocak’tan itibaren her hafta yayınlanacak toplam dört bölümden oluşuyor ve her bölümde hem League of E.V.I.L. hem de League of Explorers saflarını içeren iki macera bulunuyor. Tüm bölümler gerçek para ya da oyun içi altınla satın alınabiliyor.

İlk bölüm olan Battle of the Frozen Coast 21 Ocak’ta sizlerle olacak ve League of E.V.I.L.’ın tarafında yer alacağımız bu bölüm ücretsiz oynanabilecek. Bölümü bitirenler 4 kart elde edecekler.

Hearthstone Masters Tour 2020’de Dolu Dolu!