Hearthstone’un Yeni Solo Macerası Tombs of Terror Yakında Geliyor! Hearthstone’un Yeni Solo Macerası Tombs of Terror Yakında Geliyor!
Hearthstone’un destansı hikâyesi, Saviors of Uldum’un yeni tek kişilik macerasının ücretsiz ilk bölümü Tombs of Terror ile devam edecek.  Hearthstone’un Yeni Solo Macerası Tombs of Terror Yakında Geliyor!

Takvimler 17 Eylül’ü gösterdiğinde Hearthstone’un yıl boyunca sürecek olan destansı hikâyesi, Saviors of Uldum’un yeni tek kişilik macerasının ücretsiz ilk bölümü Tombs of Terror ile devam edecek.

Tombs of Terror bir önceki tek kişilik macera olan The Dalaran Heist’taki olayların hemen sonrasında geçiyor. Oyuncular Hearthstone’un gezgin arkeologları League of Explorers’ın yerine geçerek Uldum’un şehirleri ve kalıntıları arasında gezinecek, düşmanları alt ederek kahramanlara özel yepyeni eşsiz özel hazineler (signature treasures) elde edecek.

Hikâye yönünden oldukça zengin olan bu yadigârlar (artifacts) kahramanlarımızın seviye atlamasına ve Plague Lords ile yüzleşebilmelerine yardımcı olacak.

Hepsi özel olarak seslendirilmiş ve kendi özel Hero Power’larıyla donatılmış bu ekip, Hearthstone’un ilk çift sınıflı kahramanları olma özelliğine sahip.

  • Elise Starseeker, the Enlightened – Kütüphanesinde yüzyılların birikimini taşıyor. Hem bir Priest’in iyileştirici güçlerine hem de bir Druid’in vahşiliğine sahip.
  • Dino-tamer Brann Bronzebeard – Hem bir Warrior‘ın cesareti ve kudretine hem de bir Hunter’ın keskin nişancılığı ve hayvanlarla olan bağına sahip.
  • Sir Finley Mrrgglton of the Sands – Nazik ve sofistike bir murloc ve içinde bir Paladin’in şövalye ruhuyla bir shaman’ın kabile güçlerini taşıyor.
  • Reno Jackson, Relicologist – Altın kalpli, hazine avcısı bir Rogue. Ama aynı zamanda yaşadığı maceralar boyunca mistik âlemin gizemine vakıf olmuş tehlikeli bir Mage.

Mezarlara şaşaalı bir giriş

Tombs of Terror’ın birinci bölümü The Lost City of the Tol’vir 17 Eylül’de herkes için ücretsiz olarak yayınlanacak ve Reno Jackson’ı Murlocların Plague Lordu’yla karşı karşıya getirecek. Daha sonraki haftalarda ücretli olarak yayınlanacak 2., 3. ve 4. bölümlerin her birinde yeni bir çift sınıflı League of Explorers kahramanının yerine geçeceksiniz. Dört Plague Lord’un hepsini alt etmeyi başaranlarsa dünyanın kaderini değiştirecek kıran kırana bir savaşın galibi olmak için mücadele etmeye hak kazanacak.

Oyuncular bugünden itibaren sınırlı bir süre için yayında olacak Tombs of Terror Deluxe Adventure Bundle’ı satın alarak maceranın tümünü kaçırmamayı garantileyebilir. Aynı zamanda da Saviors of Uldum genişleme paketinden rastgele bir Legendary karta ve League of Explorers kart sırtına sahip olabilir.

Tombs of Terror’a giren tüm oyuncular başarıyla bitirdikleri her bölüm için 3 adet Saviors of Uldum kart paketi kazanıyor olacak. Son savaşı başarıyla bitirenler ekstra 3 kart paketi daha kazanacak. Böylece toplamda 15 adet kart paketi kazanma şansına sahip olacaksınız. Dört bölümü de bitirenler ilaveten bir adet Golden Classic kart paketi elde edecek. Macerayı normal ya da Heroic modlarda bitirmek ise bu modlara özel kart sırtları kazanma fırsatı tanıyor.

Hearthstone Masters Tour Seoul Şampiyonu Felkeine Oldu!