HotS’un Yeni Karakteri Zul’jin Karşınızda! HotS’un Yeni Karakteri Zul’jin Karşınızda!
Warcraft evrenin efsanevi troll lideri Zul'jin, HotS'a katılıyor. Zul'jin'in hikayesini ve yeteneklerini tanıtdan video haberimizde. HotS’un Yeni Karakteri Zul’jin Karşınızda!

Blizzard, dün itibari ile sevilen MOBA oyunu HotS‘un (Heroes of the Storm) yeni karakteri Zul’jin‘i tanıtan bir video yayınladı. Videoda karakterin hikayesi ve yeteneklerini görüyoruz.

Warcraft evreninin sevilen karakteri Zul’jin sonunda Heroes of the Storm oyununa ekleniyor. Zul’jin agresif oyun stiline sahip, menzilli bir suikastçi rolünde. Can havuzu düştükçe, saldırı hızı artan pasif bir yeteneğe sahip karakter, arkasında güçlü bir destek karakterine ihtiyaç duyuyor. Zul’jin, pasif yeteneğini ayrıca aktif olarak da kullanabiliyor. Aktif olarak kullandığında ise karakterin hasarı arıtıyor. Ancak her vuruşu can havuzunu azaltıyor.

Zul’jin’in yeteneklerini aşağıdan görebilirsiniz.

  • Grievous Throw: Zul’jin bir doğrultuda balta gönderir ve o doğrultudaki ilk iki karaktere hasar verir. Balta ayrıca hasar yiyen karakterlerde, Zul’jin’in sonraki üç atağının hasarını arttıran bir işaret bırakır.
  • Twin Cleave: Zul’jin, elindeki iki baltayı kavisli şekilde fırlatır ve bu baltalar menziline ulaştığı zaman geri döner. Düşmanlara hasar verir ve onların hareket hızını yavaşlatır.
  • Regeneration: Can havuzunun bir kısmını iyileştirir. Ancak karakter hasar alırsa veya hareket ederse bu yetenek yarıda kesilir.

Heroic yetenek seçenekleri:

  • Taz’dingo: Bu yeteneğin süresi geçene kadar, Zul’jin’in ölümünü erteler.
  • Guillotine:  uzun menzili ve alan hasarı olan bu yetenek, Zul’jin’in can havuzu azaldıkça daha çok hasar verir hale geliyor.

LG’den Teknolojiye Yeni Bir Kavram: 4K Hoparlör