[sam id=2]
HYPER SCAPE, PC, PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE için çıktı HYPER SCAPE, PC, PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE için çıktı
Ubifost'un iddialı oyunu Hyper Scape en sonunda çıktı. HYPER SCAPE, PC, PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE için çıktı

Hyper Scape’i Türkçe menü ve alt yazılarla oynayın

Birinci Sezon: “Temel Prensip”te Yeni Hyper Scape İçeriklerini Keşfedin

Ubisoft®, Hyper Scape™’in artık PC, PlayStation® 4 ve Xbox One’da, oyunun Birinci Sezonu: “Temel Prensip” ile çıktığını duyurdu. Hyper Scape, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, şehirde geçen, yüksek tempolu, oynaması ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Sanal Neo-Arcadia şehrinde geçen bu oyunda, 100’e kadar oyuncu, Hyper Scape’in şampiyonu olmak için karşı karşıya geliyor. Battle Royale oyun türüne yeni bir bakış açısı getiren Hyper Scape, Hackler, Füzyonlar, Çöküş, Çatışma aşaması ve diğer özelliklerle yenilikçi bir oynanış sunar.

Hyper Scape, oyunun bütün metinleri için Türkçe dil desteğiyle tüm platformlarda kullanıma sunulacak.

En başından beri içerik üreticilerini desteklemek için geliştirilen Hyper Scape, yayıncıların topluluklarıyla canlı yayın üzerinden etkileşim kurmaları için benzersiz bir izleme deneyimi ve yeni araçlar sunan CrownCast™ uzantısını Twitch ile birlikte geliştirdi.
“Oyunun bugün PC, PS4 ve Xbox One’da çıkmasından büyük gurur duyuyoruz. Bu hedefe ulaşmak için iki yılı aşkın süredir tutkuyla çalışıyoruz ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu söylemekten heyecan duyuyoruz” dedi, Hyper Scape’in Yapım Yönetmeni Graeme Jennings. “Yüksek tempolu kentsel oyunumuz ve türünün tek örneği Crowncast Twitch uzantımızla, bir Battle Royale oyununu hem oynamak hem de onunla etkileşim kurmak için yepyeni bir yöntem sunduk.”

HYPER SCAPE’İN HİKAYESİ BİRİNCİ SEZONDA BAŞLIYOR

Birinci Sezon, kapsamlı Hyper Scape hikayesiyle başlıyor: Prisma Dimensions tarafından oluşturulan Hyper Scape’te oyuncuların çözmesi gereken bir gizem bulunuyor. Birinci Sezon, oyuncuların belirli karakterler ve etkinlikler hakkında daha fazlasını keşfetmek için toplayabilecekleri Bellek Parçalarını sunuyor. Her hafta, oyuncuların bulması ve toplaması için oyun dünyasında yeni bir Bellek Parçası gizlenecek. Bellek Parçalarına ek olarak, çizgi romanlar Birinci Sezonda ve gelecek Sezonlarda Hyper Scape’in hikayesini anlatacak şekilde yayınlanacak.

BİRİNCİ SEZONLA YENİ İÇERİKLER GELİYOR

Hyper Scape’in ilk sezonu, yepyeni bir orta mesafeli silah Dragonfly’ın yanı sıra yarışmacıları tuzağa düşürmek için kullanılabilecek yeni bir hack olan Mıknatısı tanıtıyor. Birinci Sezonda toplam 11 silah ve 11 hack olacak. Solo ve Ekip Taç Hücumuna ilave olarak, Birinci Sezon boyunca ek sınırlı süreli oyun modlarının da gelmesi planlanmıştır.

CROWNCAST TWITCH UZANTISI İÇİN YENİ ÖZELLİKLER

Hyper Scape’in ilk sezonu, yenilikçi Hyper Scape Crowncast Twitch uzantısına yeni bir özellik getirecek: İzleyicilerin yayıncılarını desteklemelerine ve belirli bir yayıncının maçında oyun içi görsel efektler üreterek heyecan verici anlara tepki vermelerine olanak tanıyan bir araç olan Kudos – Twitch Bits ile Kudos satın alınabilir -.

Hyper Scape Crowncast sayesinde izleyiciler, Twitch’te Hyper Scape yayınlarını izleyerek ücretsiz ve seçkin Savaş Kartlarında ilerleyebilirler. Yayıncılar, izleyicileri yalnızca birkaç tıklamayla ekiplerine katılmaya davet edebilirler. İzleyicilere savaşta gerçek zamanlı etki sağlayan Vote on Events (Etkinliklere Oy Verme) özelliği, Birinci Sezonda “Lethal Melee” (Ölümcül Yakın Dövüş) adlı yeni bir etkinlik kartıyla uzatıldı. Ölümcül Yakın Dövüş etkinliği sırasında, oyuncuların yakın dövüş silahı rakipleri tek vuruşta ortadan kaldırabilir. Şu anda, Hyper Scape Crowncast uzantısında toplamda dokuz Etkinlik kartı bulunmakta.

Oyunun topluluğuyla birlikte çıkışı kutlamak için izleyiciler, Twitch’te özel Hyper Scape emote’larını (ifadelerini) edinebilecekler. İzleyiciler, abone olduğunda, bir kanala abonelik hediye ettiğinde veya en az 300 Bit ile tezahürat yaptığında 17 Ağustos’tan 31 Ağustos’a kadar, sohbette kullanmak ve onları kalıcı olarak elde etmek için Hyper Scape’ten ilham alan bu ifadeleri kazanacak. Hyper Scape ifadeleri, Twitch’teki bu yeni oyun deneyiminin heyecanını dışa vurmak için eşsiz bir fırsat olacak.

1. SEZON SAVAŞ KARTI

Hyper Scape’in Birinci Sezonu, Savaş Kartı aracılığıyla yeni özelleştirme öğeleri içerir. Bu Savaş Kartı, ücretsiz ve seçkin birer yol sunar ve Sezon boyunca kazanabileceğiniz, 100 kademede bulunan özel görünüm öğeleri içerir. Savaş Kartının seçkin yolu, oyun içi para birimi olan 950 Bitcrown karşılığında alınabilir. Oyuncular, yalnızca oyunu oynayarak veya Ubisoft ya da birinci taraf mağazalardan gerçek parayla Bitcrown paketleri satın alarak Bitcrown elde ederler. Açık Betadaki duruma benzer bir şekilde, izleyiciler Savaş Kartlarını, Hyper Scape Crowncast uzantısı etkinken Twitch’te Hyper Scape yayınlarını izleyerek ilerletebilirler. Oyun içi mağazada ek özelleştirme öğeleri bulunacak.

Hyper Scape hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu adresi ziyaret edin: hyperscape.comBurak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.