Kerbal Space Program’ın Breaking Ground Genişlemesi Artık PC’de! Kerbal Space Program’ın Breaking Ground Genişlemesi Artık PC’de!
Private Division ve Squad firmaları bugün Kerbal Space Program: Breaking Ground genişlemesinin PC için hazır olduğunu duyurdu. Kerbal Space Program’ın Breaking Ground Genişlemesi Artık PC’de!

Private Division ve Squad firmaları bugün Kerbal Space Program: Breaking Ground genişlemesinin PC için hazır olduğunu duyurdu.

Uzay simülasyonunun ikinci genişleme paketi olan Breaking Ground ilgi çekici ve zengin özellikli. Genişleme, daha ilginç bilimsel çabalar ekleyerek ve araç setini genişleterek gök cisimlerine ulaşıldığında objektif olanakları arttıracak.

Breaking Ground ile oyuncular; menteşeler, rotorlar, pistonlar ve daha birçok farklı boyutta yeni robotik parçalara sahip olacak. Bu parçalar, her zamankinden daha fazla işlevselliğe sahip.

Yeni genişleme ayrıca deneyleri ve veri toplama görevlerini de geliştiriyor. Oyuncular, araçlarında çeşitli bilim ekipmanlarını barındıran bir saklama alanına sahip oluyorlar. Hedeflerine ulaştıktan sonra, çeşitli yöntemlerle verileri izlemek ve toplamak için bu ekipmanı kullanıp ve Kerbals’ın ana gezegeni olan Kerbin’e geri gönderebiliyorlar. Örneğin aktif bir sismometre, oyunculara sismik veri toplamak için kasıtlı olarak gök cisimlerinin bilerek birbirlerine çarptırılması gibi görevler sunuyor.

Breaking Ground, oyuncuların gök cisimlerini araştırırken yaşadıkları deneyimi de geliştiriyor. Güneş sistemi boyunca gezegenlere dağılmış yeni yüzey özellikleri, rover araçlara tutturulmuş yeni bir robot kol kullanılarak taranabilir. Bu yüzey özellikleri arasında cryovolkanlar, meteorlar, kraterler ve daha birçok gizemli nesne mevcut. Ek olarak, genişleme Kerbals için yeni bir fütüristik uzay giysisi de içeriyor.

Squad şirketin Baş Yapımcısı Nestor Gomez, “Sürekli genişleyen Kerbal Space Program topluluğunu her zaman yakından dinliyoruz. Breaking Ground, oyunun uzun süredir talep edilen bir yönüne hitap ediyor; gezegenleri keşfetmek ve araştırmak için zorlayıcı nedenler,” derken ekliyor: “Artık oyuncuların gök cisimlerini keşfetmek için daha fazla nedeni var.”

Private Division Uygulayıcı Yapımcısı Michael Cook ise, “KSP topluluğunun yaratıcılığı bizi şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen bir şey,” derken şöyle devam etti: “Kerbal Space Program: Breaking Ground Expansion, oyuna sayısız taze oynanış süresi eklerken, oyuncuların inanılmaz yeni tasarımlar üreteceğine inandığımız içerikle doludur. Nelerin ortaya çıktığını görmek için sabırsızlanıyorum.”

Hearthstone’un Rise of Shadows Genişlemesi Çıktı!