Kerbal Space Program – Breaking Ground Genişlemesi Konsollara Geldi! Kerbal Space Program – Breaking Ground Genişlemesi Konsollara Geldi!
Kerbal Space Program Enhanced Edition - Breaking Ground ek paketi PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına geldi. Kerbal Space Program – Breaking Ground Genişlemesi Konsollara Geldi!

Kerbal Space Program Enhanced Edition – Breaking Ground ek paketi PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına geldi. Kerbal Space Program Enhanced Edition için beklenen bu ikinci genişleme, konsol oyuncuları için bolca yeni içerik getiriyor. Breaking Ground Mayıs 2019’da PC’ye gelmişti. 

Genişleme paketi yeni özellikler getiriyor. Genişleme paketi; menteşeler, rotorlar, pistonlar gibi çeşitli şekil ve boyutlarda yeni robotik parça çeşitleri sunuyor.

Ek olarak, oyuncuların artık Deployed Science aracılığıyla gök cisimlerinden toplanan verileri kullanmak için yeni bir yolu olacak. Bu özellik sayesinde Kerbal’lar gemilerinde artık sismometreler, hava durumu toplama istasyonları gibi çeşitli araçları tutmasını sağlayan modüler bir saklama alanına sahip olacaklar. Bu cihazlar gezegen yüzeyleri üzerine inşa edilerek mevcut güneş sistemindeki bilgileri Kerbal’ların ana gezegenine iletecek.

Kerbal Space Program Enhanced Edition – Breaking Ground, oyuncuların gök cisimlerini keşfederken edindikleri deneyimi de değiştiriyor. Sistem genelinde gezegenlere dağılmış olan yeni yüzey özellikleri, roverlara tutturulmuş yeni bir robotik kol ile analiz edilebilecek. Bu yüzey özellikleri arasında cryovolkanlar, meteoritler, kraterler ve diğer birçok nesne bulunuyor. Ayrıca yeni, fütüristik bir uzay giysisi de geliyor.

Hearthstone – Descent of Dragons İçin Geri Sayım Başladı!