Konami, Futbolseverler İçin  Pitch Clash Beta’yı Duyurdu Konami, Futbolseverler İçin  Pitch Clash Beta’yı Duyurdu
(Haber Bülteni) Konami Digital Entertainment B.V. yepyeni, gündelik (casual) bir mobil oyun olan Pitch Clash BETA’nın Android cihazlar için sınırlı süreli Açık Beta Testi’ne... Konami, Futbolseverler İçin  Pitch Clash Beta’yı Duyurdu

(Haber Bülteni)

Konami Digital Entertainment B.V. yepyeni, gündelik (casual) bir mobil oyun olan Pitch Clash BETA’nın Android cihazlar için sınırlı süreli Açık Beta Testi’ne başladığını resmi olarak duyurdu

Google Play Store: https://konami.jp/3mqry1m

Pitch Clash tamamen stratejiye dayalı futbol oynanışını, hızlı maçlar, kolay kontroller ve öğrenmesi gayet derece basit oyun mekanikleriyle oyunculara sunuyor. Oyunun Açık Beta Testi’nin 20 Nisan 2021 tarihine kadar süreceği belirtiliyor.

 

Pitch Clash lisanslı popüler liglerin yanı sıra FC Barcelona, Manchester United, Juventus FC ve FC Bayern München gibi Avrupa ve Güney Amerika’nın popüler kulüplerini parmaklarınızın uçlarına getirecek. Ayrıca 10.000’den fazla lisanslı oyuncu da Oyuncu Kartlarıyla (Player Cards) geliyor.

Oyunun genel özellikler:
  • Herhangi bir yerde ve zamanda kolayca bir maça girip, oynayabilme
  • Kritik anlarda stratejik kararlar vererek oyunun tüm seyrini değiştirebilme şansı
  • Tüm dünyadan rakipler ve arkadaşlara karşı oynayabilme
  • Dinamik oynanış içeren, televizyon yayını tadında keyifli maçlar
  • Oyuncu Kartları
  • Maçlar sırasında diğer oyunculara emote gönderebilme 
  • Dünyaca ünlü kulüplerde oynayan 10.000’den fazla lisanslı futbol oyuncusu

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.