Kung Fury, PS Vita’ya Geliyor! Kung Fury, PS Vita’ya Geliyor!
Oyun dünyasının en ilginç yapımlarından olan Kung Fury: Street Rage, PS Vita platformlarına çıkış yapmaya hazırlanıyor. Kung Fury, PS Vita’ya Geliyor!

Oyun dünyasının en ilginç yapımlarından olan Kung Fury: Street Rage, PS Vita platformlarına çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Kung Fu ustası Kung Fury, sokaklardaki suç oranını yok edip, adaletli bir yaşamı kendisine amaç edinen bir adam, Hikayemiz burada bitmiyor tabii ki. İkinci Dünya Savaşı’nın Adolf Hitler‘i oyunda Kung Führer olarak karşımıza çıkıyor ve Miami Polis Departmanı’nın bir dedektifi olarak, Kung Führer’i durdurma görevi bize ait.

80’lerin dönemine ait müzikler ve kostüm tasarımlarının yanında, retro kafasını yaşamaktan hoşlananlara hitap eden oyunumuz, 2D grafiklere sahip. Arcade makinalarına harcadığımız jetonların zamanına geri döndüğümüz oyun, eğlence garantili.

Oyunun PS4 versiyonunu satın aldığımızda, bundle olarak PS Vita versiyonuna da sahip oluyoruz.

Kung Fury: Street Rage İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.