Larian, Divinity: Fallen Heroes’u Duyurdu! Larian, Divinity: Fallen Heroes’u Duyurdu!
Divinity: Original Sin oyunlarıyla RPG dünyasında ses getiren geliştirici stüdyo Larian, yeni Divinity oyununu duyurdu: Fallen Heroes. Larian, Divinity: Fallen Heroes’u Duyurdu!

Divinity: Original Sin oyunlarıyla RPG dünyasında ses getiren geliştirici stüdyo Larian, yeni Divinity oyununu duyurdu: Fallen Heroes.

Taktiksel bir oyun olarak tanıtılan Fallen Heroes, Original Sin 2’nin sonrasında geçecek ve 20 ile 30 dakika arasında zaman alacak görevlere sahip olacak. Bir Divinity oyunundan bekleyebileceğimiz gibi, Fallen Heroes’ta da verdiğimiz kararlarla oyun dünyasını şekillendirebileceğiz.

Oyunda çok güçlü bir silahı gasp eden Malady’yi ele geçirmeye çalışacağız. Bu amaçla bir adet gemimiz olacak oyunda: Lady Vengeance. Ayrıca oyun boyunca ekibimizle iyi anlaşmamız da önemli olacak. Zira bu da oyunun gidişatını etkileyebilecek. Larian Studios, oyunun fizik motorunun güçlendirileceğini söylüyor. Yani kırılabilir yüzeylere hazır olmak lazım.

Fallen Heroes’ta takımımızın büyüklüğü de değişmiş olacak. 4 kişi yerine 6 kişiyle bir takım oluşturabileceğiz artık. Görevler esnasında verdiğimiz kararları takımımızın bir kısmı beğenmeyebilecek, yani dikkatli olmakta fayda var.

Şimdilik PC için duyurulan Divinity: Fallen Heroes’un çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.

Borderlands 3 Resmileşti! İlk Teaser Yayınlandı!