Kategoriler

League of Legends Türkiye Büyük Finali ve 10. Yıl Festivali İzmir’de Başlıyor

LoL TBF 2022

League of Legends Türkiye Büyük Finali ve LoL’ün Türkiye’deki 10. yılı kutlaması LoL 10. Yıl Festivali’nde düzenleniyor. 91. İzmir Enternasyonal Fuarı çerçevesinde, 9 – 10 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan League of Legends 10. Yıl Festivali kapılarını saat 16.00‘da açıyor.

Festival alanında düzenlenecek bir çok etkinliğin yanı sıra topluluk buluşmaları gerçekleşecek. Ardından hafızalara kazınan efsane maçların yad edileceği ‘Birlikte İzleyelim‘ etkinliği başlayacak.

Festival alanında farklı oyunlardan toplanacak puanlarla ödüller kazanılırken, oyun severler, League of Legends‘in 10. yıl sahnesinde yeteneklerini gösterebilecek. Ayrıca iki gün boyunca merak edilen soruların cevaplanacağı farklı paneller ile Cosplayer’lar için giyinme bölümleri de alanda olacak.

League of Legends

Maç Önü Programı ve Açılış Şovu

10 Eylül Cumartesi günü ise League of Legends Türkiye Büyük Finali 2022 heyecanı yaşanacak. Saat 16.00’da kapı açılışı ile taraftarlar festival alanına girecek. Ardından yapılacak topluluk buluşmalarında sevilen isimler taraftarla buluşacak. Saat 20.00’da başlayacak olan TBF 2022, İzmir Atatürk Açık Hava Sahnesi’nde düzenlenecek. LoL 10. Yıl Festival alanında kurulacak dev ekranlarda konuklar festivalin tadını çıkarırken TBF’yi izleyebilecek.

Etkinlkte Çeşitli Hediyeler Oyun Severleri bekliyor

Biletli izleyiciler TBF alanına girdiğinde birtakım hediyeler alabilecek. Bu hediyelerden biri Solmuş Gül Syndra kostümü. Verilecek kostüm kodu yalnızca Türkiye sunucusunda geçerli olacak. Ek olarak da Usta İşi Sandık Seti verilecek. Ayrıca League of Legends festival alanındaki yarışma ve oyunlara katılacak misafirleri de sürpriz hediyeler bekliyor. Etkinlik biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.