Lineage 2: Revolution’dan 5 Oyuncuya 24 Ayar Altın Heykel! Lineage 2: Revolution’dan 5 Oyuncuya 24 Ayar Altın Heykel!
Lineage 2: Revolution yeni güncelleme ile birlikte bir ilke imza atıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Lineage 2: Revolution’dan 5 Oyuncuya 24 Ayar Altın Heykel!

Lineage 2: Revolution yeni güncelleme ile birlikte bir ilke imza atıyor. 12 Şubat’ta başlayacak yüksek seviye Aden Bölgesi etkinliğiyle birlikte 5 oyuncu dünyada sadece 5 adet olan 24 ayar Altın Heykel kazanma şansına sahip olacak. Bu yarışın yanı sıra yeni güncelleme ile seviye sınırı 440’a yükseliyor, yeni zindanlar, savaş alanları ve etkinlikler açılıyor.

Netmarble’ın MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution, 12 Şubat’ta başlayacak etkinlikle oyuncularına 24 ayar Altın Heykel kazanma şansı veriyor. Yüksek seviye Aden Bölgesi etkinliğini kazanan 5 oyuncu, dünyada sadece 5 adet bulunan heykellere sahip olacak.

Altın Heykel yarışmasının katılım şartları

Altın Heykel yarışmasına sadece Türkiye’de ikamet eden oyuncular katılabilecek. Etkinlik periyodu, 12 Şubat 2020 tarihindeki güncelleme sonrasında başlayıp oyuncular aşağıdaki kriterlere ulaşana kadar devam edecek. Kriterlere ulaşan oyuncuları tespit edebilmek adına, her ayın 12’sinde oyun içi veriler kontrol edilecek ve kazandığı tespit edilen oyuncularla iletişime geçilecek.

Aşağıdaki kriterlere ulaşan oyuncular bir adet Altın Heykel kazanacak:

  • +40 Silah Güçlendirme yapan ilk oyuncu,
  • +40 Zırh Güçlendirme yapan ilk oyuncu,
  • +40 Aksesuar Güçlendirme yapan ilk oyuncu,
  • 440 seviyeye ulaşan ilk iki oyuncu.

Şartları yerine getiren en hızlı oyuncu, bu özel heykellerden birini kazanacak.

The Elder Scrolls Online, Bir Yıl Boyunca Skyrim’e Doyacak!