Lineage 2: Revolution’a ‘Ni no Kuni’ Temalı İçerikler Geliyor! Lineage 2: Revolution’a ‘Ni no Kuni’ Temalı İçerikler Geliyor!
Lineage 2: Revolution’a yeni güncelleme ile birlikte ‘Ni no Kuni’ temalı karakterler, kostümler, Agathionlar gibi yenilikler ekleniyor. Lineage 2: Revolution’a ‘Ni no Kuni’ Temalı İçerikler Geliyor!

Lineage 2: Revolution’a yeni güncelleme ile birlikte ‘Ni no Kuni’ temalı karakterler, kostümler, Agathionlar, binekler, Ruh Kristali gibi yenilikler ekleniyor. Ayrıca ‘Kırmızı Elmas İade Etkinliği’ ile oyunculara 100 bine kadar kırmızı elması geri alma hakkı verilecek.

Netmarble, Lineage 2: Revolution’da ‘Ni no Kuni’ ile işbirliği yapıyor. Yeni güncelleme ile oyuna yeni karakterler ve çeşitli oyun içerikleri ekleniyor. Ayrıca Netmarble bu güncellemeyi kutlamak için oyuncuların 100 bine kadar kırmızı elmas iadesi yapacağı ‘Kırmızı Elmas Etkinliği’ni de başlatıyor.

Yeni güncellemenin içerikleri:

  • ‘Ni no Kuni’ temalı yeni karakterler.
  • ‘Ni no Kuni’ temalı Karakter Kostümleri, Agathionlar, Binekler, Ruh Kristali ve fazlası.
  • Etkinlikler:
    • Kırmızı Elmas İade Etkinliği ile kullanıcının kullandığı Kırmızı Elmas miktarına göre 100 bine kadar Kırmızı Elmas iadesi yapılacak,
    • Ni no Kuni temalı Zaman Yarığı etkinliği ile çeşitli ödüller verilecek,
    • 10 milyon Adena, 3 bin Kırmızı Elmas ve 3 tür günlük güçlendirme önerilen sunucuda yeni oyuna başlayan oyuncuları bekliyor.

Oyuncular güncelleme hakkında detaylı bilgi burada.

The Elder Scrolls Online, Bir Yıl Boyunca Skyrim’e Doyacak!