Magic: ManaStrike Dünyada ve Türkiye’de Yayınlandı! Magic: ManaStrike Dünyada ve Türkiye’de Yayınlandı!
Nermarble’ın yeni gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering deneyimini mobil ortama taşıyor. Magic: ManaStrike Dünyada ve Türkiye’de Yayınlandı!

Nermarble’ın yeni gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering deneyimini mobil ortama taşıyor. App Store ve Google Play’den indirilebilen oyun, Magic: The Gathering karakterlerini ve büyülerini 3D görüntüler ve dinamik bir oynanışla birleştiriyor. Netmarble, ön kayıt yaptıran oyunculara hediyeler veriyor.

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering hikayesini farklı bir yöne taşıyan bir strateji oyunu. Oyunun hikayesinde, Planeswalker’lar ile bir savaşı kaybeden Nicol Bolas, Planeswalker’ların zayıflıklarını bulmak için bir paralel evren yaratır. Oyuncular da Nicol Bolas’la bir anlaşma yaparak onun dünyasında Planeswalker ve birimlerini kontrol edip ona savaş raporları vermekle yükümlüdür.

Gerçek zamanlı savaşlar

Oyuncular hızlı ve dinamik gerçek zamanlı savaşları deneyimleyebilecek. Oyuncular, savaş sırasında 3D görsele sahip ikonik Magic: The Gathering kartları ile birimleri çağırabilecek, büyü yapabilecek ve Plansewalker’ları savaşa sürebilecek. Magic’teki beş renk olan Beyaz, Mavi, Siyah, Kırmızı ve Yeşil kart toplayarak oyuncular, her rengin tarzını ve türünü öğrenerek bir strateji geliştirebilecek.

Ön kayıt ödülleri

Açılışta, Magic: ManaStrike için ön kayıt yaptıran oyuncular Gold (oyun içi para birimi), Gems (özel para birimi), bir Player Icon, ve on adet Planeswalker temalı emoji alabilecekler. Oyuncuları bekleyen diğer etkinlikler ve ödüller şu şekilde:

  • Yedi Gün Giriş Etkinliği: Gold, Gems ve Card Pack’ler yedi gün gün boyunca oyunculara verilecek,
  • Yeni Planeswalker’lar:
    • Ob Nixilis: Oyuncular bu Planeswalker’ı Magic Pass yükseltmesi ile alabilir,
    • Calix: Magic Pass olmaksızın satın alınabilir,
  • Tamamen yeni bir Gideon skin’i,
  • Theros-Temalı Harita: Magic: The Gathering’in yeni Theros Beyond Death eklentisi için tamamen yeni bir Theros temalı harita Rank 5 üzeri oyuncuları bekliyor.

Dünya çapında yayınlanan Magic: ManaStrike App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

Hearthstone – Galakrond’s Awakening 2. Bölüm Yayında!