Mobil MMORPG MIA Online Yüzde 100 Türkçe Oluyor! Mobil MMORPG MIA Online Yüzde 100 Türkçe Oluyor!
Cubinet Interactive, yeni mobil MMORPG oyunu MIA Online ile oyunculara gelişmiş grafikler ve rekabetçi mücadeleler sunuyor. Mobil MMORPG MIA Online Yüzde 100 Türkçe Oluyor!

Cubinet Interactive, yeni mobil MMORPG oyunu MIA Online ve Ulus Savaşları ile oyuncularına gelişmiş grafikler, rekabetçi mücadeleler ile 3D aksiyonuna sahip bir macera oyunu sunuyor.

Türkiye’deki MMORPG severler için güzel haber

Cubinet Interactive’in oyun dünyasındaki son yayını olan MIA Online, rekabetçi çok yönlü PvP tabanı ile yükselişine devam etmekte. Bu noktada MMORPG sevenlerinin kalabalık olduğu Türkiye’ye yönünü çeviren yapımcılar, oyuna Türkçe dil desteği getirerek buradaki oyun severlerin yüzünü güldürecek gibi duruyor. MIA Online, Gaming in Turkey ile yapılan partnerliğin ardından 3 ay gibi kısa bir sürede Türkçe dil desteği için çalışmalarını son aşamaya getirdi. Oyun, bu sayede Türk oyuncularla olan bağını da kuvvetlendirecek ve daha fazla oyuncuya hitap edecek. Son testleri yapılmakta olan Türkçe dil desteğinin, çok kısa bir zamanda oyuncular için aktif olması bekleniyor.

Mobil oyun dünyasında MMORPG

Türkiye’de neredeyse her oyuncunun bir ucundan mutlaka tuttuğu MMORPG oyun türü, mobil oyunlar arasında da büyük kitlelere hitap ediyor. Bu noktada MIA Online; sağladığı devasa açık dünya, uçan binekler, oldukça fazla silah, ekipman çeşitliliği ile oyunculara keyifli bir deneyim yaşatıyor.

MIA Online’ın hikayesinde birbirleriyle sürekli mücadele içerisinde olan 4 ulus bulunuyor. Oyuncuların topraklarını ve onurlarını muhafaza etmek için görevleri tamamlayarak güçlenmeleri nihai amaçları. Mücadelelerin harareti, keyifli ve sıkı bir oyun deneyimi sunuyor. MIA Online ekibi, PvE’nin yanı sıra PvP’ye de odaklanıyor ve bunun oyuncular için öneminin farkında. Ekip, oyunun geleceğini de bunun üzerine kurmak istiyor. Ana görevler dışında “Yüzük Sistemi”, “Takım Sistemi”, “Pelerin Sistemi” gibi birçok özellikle kendini farklılaştıran oyun, henüz 2018 yılının Aralık ayında yayınlanmasına rağmen Avrupa’da yoğun ilgi görmeye başladı.

Cubinet Interactive’in Türkiye’de çıkardığı ikinci oyun olan MIA Online, oyunculara heyecan dolu savaş deneyimleri, farklı dövüş mekanikleri ve online bir oyun olmasının getirdiği güzel arkadaşlıkları fazlasıyla yaşatacak gibi görünüyor.

World of Warcraft Classic | Anılarımızdaki Gibi mi?