Moonlighter ve This War of Mine Epic Games Store’da Ücretsiz! Moonlighter ve This War of Mine Epic Games Store’da Ücretsiz!
Epic Games Store düzenli olarak ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Üstelik bu sefer karşımızda iki oyun birden var. Moonlighter ve This War of Mine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games Store düzenli olarak ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Üstelik bu sefer karşımızda iki oyun birden var: Moonlighter ve This War of Mine.

Ücretsiz olarak verilen Moonlighter, kahraman olma hayali kuran Will’in günlük rutinini izleyen, rogue-lite unsurlara sahip bir aksiyon-RPG. Oyunda esnaflık ve işletmecilik önemli yer tutuyor. Tabii eğlenceli savaş mekaniğiyle oyunculara kendilerine has savaş yöntemleri geliştirme şansını da veriyor Moonlighter.

Diğer ücretsiz oyun This War of Mine ise çıktığı dönemde büyük beğeni toplayan vurucu bir hayatta kalma mücadelesi. Oyunda, kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan, gıda, ilaç azlığıyla ve nişancılar ve saldırgan yağmacılardan gelen sürekli tehlikeyle mücadele eden bir grup sivil olarak hayatta kalmaya çalışıyoruz. Yaşamla ölüm arasında gidip gelen çok etkileyici bir oyun olan This War of Mine, kendine has görsel tarzıyla da çok sevilmişti.

İki oyuna da buradan ulaşabilirsiniz. Son tarih 2 Ağustos.

PlayStation Store Yaz İndirimleri Başladı!