Mount & Blade 2: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Erkene Alındı! Mount & Blade 2: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Erkene Alındı!
TaleWorlds merakla beklenen Mount & Blade 2: Bannerlord’un erken erişim tarihinin 30 Mart olarak değiştirildiğini açıkladı. Mount & Blade 2: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Erkene Alındı!

TaleWorlds merakla beklenen Mount & Blade 2: Bannerlord’un erken erişim tarihinin 30 Mart olarak değiştirildiğini açıkladı. Oyuncular 30 Mart günü Türkiye saatiyle 14.00’dan itibaren oyunu indirmeye başlayabilecekler.

Geliştirici ekip, mevcut şartlar nedeniyle haftalardır evlerinden çalışıyor. Oyunu mümkün olan en kısa sürede oyuncularla buluşturmak isteyen ekip, Mount & Blade II: Bannerlord’un erken erişim tarihini bir gün öne çekti.

TaleWorlds ayrıca erken erişimin ilk iki haftasına özel olarak oyunun %10 indirimle satılacağını duyurdu. Mount & Blade serisinden herhangi bir oyuna sahip olan kullanıcılar ise bazı dijital mağazalarda ilave %10 indirim alma şansını yakalayacak.

TaleWorlds, oyunun erken erişim versiyonunda hangi özelliklerin olup olmayacağı konusunda detaylı bir blog yazısı da yayınladı.

Netmarble’ın İlk Konsol Oyunu: Seven Knights: Time Wanderer