Mynet Funpac’in Oyunu Homer City Amerika App Store’da 1 Numara! Mynet Funpac’in Oyunu Homer City Amerika App Store’da 1 Numara!
Funpac tarafından ABD pazarına sunulan Homer City, App Store’daki ilk haftasında en fazla indirilen uygulama ve oyun oldu. Mynet Funpac’in Oyunu Homer City Amerika App Store’da 1 Numara!

Funpac tarafından ABD pazarına sunulan Homer City, App Store’daki ilk haftasında en fazla indirilen uygulama ve oyun oldu. Sadece oyun kategorisindeki rakiplerinin değil; aynı zamanda Tiktok, Instagram gibi sosyal ağların da önüne geçen oyun büyük beğeni topladı.

Oyuncuların vuruş becerilerini test eden ve şehrin ortasında adeta bir beyzbol derbisi ortamı yaşatan Homer City, Amerika’da App Store’da 1 numaraya çıktı.

Oyunun başarısının kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen Funpac Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Aksoy, “Funpac olarak mobil oyun yayıncılığına hızlı bir giriş yaptık. Amerika pazarına sunduğumuz ilk oyun olan Homer City, henüz ilk haftasında en çok indirilen oyunlarda 1 numaraya çıktı. Profesyonel bir ekip ve sağlam bir maddi yapının sahip olduğu deneyim, bilgi ve güçle oyun geliştiricilerin yanında yer alıyoruz. Rekabetçi bir ortamda oyun yapımcılarının üzerinden yükü alıyoruz, onlara sadece oyunlarına odaklanmak kalıyor,” diye konuştu.

Yerli Oyun Curse of Anabelle Çok Yakında Çıkıyor!