Immortals Fenyx Rising’in Yeni DLC paketi Çıkıyor Immortals Fenyx Rising’in Yeni DLC paketi Çıkıyor
(Haber Bülteni) Ubisoft, Immortals Fenyx Rising‘in yeni DLC paketinin (indirilebilir içerik) 25 Mart 2021’de yayınlanacağını duyurdu. Myth of the Eastern Realm, oyun için planlanan... Immortals Fenyx Rising’in Yeni DLC paketi Çıkıyor

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Immortals Fenyx Rising‘in yeni DLC paketinin (indirilebilir içerik) 25 Mart 2021’de yayınlanacağını duyurdu. Myth of the Eastern Realm, oyun için planlanan üç indirilebilir içerikten ikincisi olarak çıkıyor.

Yeni karakterler ve yeni bir hikaye ile gelen DLC, Çin mitolojisnden esintilere sahip açık bir dünya sunuyor. Ku adında bir dövüşcü de yine indirilebilir içerikle birlikte gelen yeni bir karakter.

Immortals Fenyx Rising’in üçüncü DLC’si The Lost Gods olarak duyuruldu. Bu üçüncü DLC’de, kayıp tanrıları bulması için Fenyx tarafından seçilmiş olan Ash karakteri  oyuna dahil ediliyor. Eklentilerde yeni dövüş sistemleri de olacak.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.