NBA 2K, Zion Williamson ile Partnerlik Anlaşması İmzaladı NBA 2K, Zion Williamson ile Partnerlik Anlaşması İmzaladı
2K, 2019 NBA Draft’ının ilk sırasından seçilen Zion Williamson ile NBA 2K arasında uzun vadeli bir anlaşma imzalandığını duyurdu. NBA 2K, Zion Williamson ile Partnerlik Anlaşması İmzaladı

2K, yaptığı açıklamayla 2019 NBA Draft’ının ilk sırasından seçilen Zion Williamson ile NBA 2K arasında uzun vadeli bir anlaşma imzalandığını duyurdu.

Anlaşmanın Williamson’ın çeşitli oyun içerikleri, kullanıcı etkinlikleri, yaratıcı marka çalışmaları ve sosyal aktivitelerde yer almasını kapsadığı belirtildi. 2011 yılından beri NBA 2K serisinin en yüksek puan alan çaylak oyuncusu olan Zion Williamson, 6 Eylül 2019’da çıkacak olan NBA 2K20 ile birlikte ilk defa bir oyunda yer alacak.

Zion Williamson konuyla ilgili şunları söyledi: “2K takımına katıldığım ve oyunda dünyanın benim karakterimle oynayacak olmasından dolayı çok heyecanlıyım. Basketbol kültürüne etkimi bırakmak ve sporun gelecekte neler getireceğini gösteren ekibin bir parçası olmak için hazırım.”

NBA 2K Basketbol Operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jason Argent, şunları ifade etti: “Zion, NBA’in şimdiki ve gelecek olan en iyi yıldızlarını temsil ediyor. Biz de 2K takımına katıldığı için kendisine heyecanlı bir şekilde hoş geldin diyoruz. 20 yılı aşkın süredir NBA 2K, dünyanın en iyi basketbolcularını belirleyip onlarla çalıştı. Zion’un sahada yapabileceklerine tanık olmak inanılmaz bir deneyim olacak. Kariyerinde yükselirken onun yanında olacak olmamız da bize heyecan veriyor.”

E3 2019: FIFA 20’nin Volta Football Modu FIFA Street’i Geri Getiriyor