Netmarble ve Marvel’dan Açık Dünya RPG Geliyor: MARVEL Future Revolution Netmarble ve Marvel’dan Açık Dünya RPG Geliyor: MARVEL Future Revolution
Netmarble ve Marvel işbirliğinden doğan ilk açık dünya RPG mobil oyunu MARVEL Future Revolution’ın detayları PAX East’te açıklandı. Netmarble ve Marvel’dan Açık Dünya RPG Geliyor: MARVEL Future Revolution

Netmarble ve Marvel işbirliğinden doğan ilk açık dünya RPG mobil oyunu MARVEL Future Revolution’ın detayları PAX East’te açıklandı.

Netmarble, Marvel ile MARVEL Future Revolution için bir araya geliyor. MARVEL Future Revolution, Marvel’in ilk açık dünya mobil oyunu. Oyun, yeni bir hikayeyle popüler MARVEL Süper Kahramanlarını ve Süper Kötülerini sunacak.

MARVEL Kahramanları

Marvel Comics yazarı Marc Sumerak tarafından yazılan MARVEL Future Revolution’ın hikayesi, tüm boyutlardaki pek çok Dünya’nın etkileşimi ile ortaya çıkan yeni ‘Primary Earth’ ile başlıyor. Oyuncular, yeni kurulan ‘Omega Flight’ ajanı olarak Süper Kahraman takımında yer alıyor ve Süper Kötüler ile mücadele ediyor.

Baldur’s Gate 3 Oynanış Görüntüleri Sonunda Ortaya Çıktı!

AAA kalitesinde görsellik

Netmarble ve Marvel, PAX East 2020 fuarında oyunun tanıtım videosunu paylaştı. Oyun, tamamı 3D olan, AAA kalitesinde görseller ile büyük boyutlu bir deneyim sunuyor. Yeni oyun, oyunculara Captain America, Captain Marvel, Spider-Man ve Doctor Strange gibi pek çok Süper Kahraman karakterini ve Xandearth, Sakaar ve diğer ikonik mekanları içeren açık dünyayı sunuyor.

Riot Games’in FPS Oyununun Adı Valorant! Yaz Aylarında Geliyor!