NINTENDO SWITCH’te Yeni Neler Var NINTENDO SWITCH’te Yeni Neler Var
(Haber Bülteni) Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek 5 yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar DoomEternal, Monster Sanctuary, PixelJunk Eden 2, Puyo Puyo Tetris 2 ve... NINTENDO SWITCH’te Yeni Neler Var

(Haber Bülteni)

Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek 5 yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar DoomEternal, Monster Sanctuary, PixelJunk Eden 2, Puyo Puyo Tetris 2 ve Shady Part of Me   olarak belirlenmiş.

Yeni İndirilebilir Oyunlar

DOOM Eternal (Bethesda): Game Revolution’a göre gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu olan ödüllü DOOM Eternal Nintendo Switch’e geliyor. 2016 yılında Game Awards En İyi Aksiyon Oyunu ödülü alan DOOM’un devamı olan DOOM Eternal, id Software ve Panic Button tarafından geliştirilmiş. Cehennemin ordularına karşı dünyayı ve insanlığı savunduğunuz bu tek kişilik bir mücadelede, korkulan tek kişi sizsiniz.

 

Monster Sanctuary (Team17): Canavarların güçlerini toplayın, takımınızı kurun ve genişleyen  bu dünyada  epik bir maceraya başlayın. Atalarınızın adımlarını takip ederek Canavar Tapınağını kurtarın ve Canavar Bekçisi olmaya hazırlanın.

 

PixelJunk Eden 2 (Q-Games): Saykodelik ses ve görüntülerle dolu olağanüstü bahçelerde yeni bitkiler ekmeye, tohumların yeni egzotik çiçekler çıkarmasına yardım etmeye ve polen toplamaya geri dönüyoruz.

 

Puyo Puyo Tetris 2 (SEGA): Japonya’nın sevilen puzzle serisi Puyo Puyo ve Tetris birleşerek daha fazla Puyo-patlatma ve Tetrimino-temizleme eğlencesi sunuyor.

 

Shady Part of Me (Focus Home Interactive): Hannah Murray’in (Game of Thrones, Skins) büyüleyici sesi eşliğinde duygusal ve rüya gibi bir yolculuğa çıktığınız bu oyunda nefes kesen sanatsal bir yol size bekliyor. Küçük bir kız ve gölgesi, duygu yüklü zorlukların üstesinden gelmeye çalıştıkları bu şiirsel yolculukta, her ikisi de işbirliği yapmayı öğrenmek zorundadır.

 

Yeni Demo :  PixelJunk Eden 2 DEMOPakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.