Kategoriler

OUTRIDERS 101 Fragmanı SQUARE ENIX PRESENTS Sunumunda Yayınlandı

(Haber Bülteni)

SQUARE ENIX, bugün SQUARE ENIX PRESENTS sunumunda Gears of War: Judgment ve BULLETSTORM geliştiricileri People Can Fly’ın yüksek yoğunluklu RPG-Shooter’ı OUTRIDERS  için derinlemesine bir 101 fragmanı yayınladı.

İlk hafta 2 milyondan fazla oyuncuyu çeken ve OUTRIDERS’ın karanlık bilim kurgu hikayesine, yoğun dövüşe, güçlü ganimetlere ve derin RPG sistemlerine ilk kez göz atmanızı sağlayan başarılı bir demoyu takiben, ‘This is OUTRIDERS 101’ fragmanı Enoch yolculuğunda bundan sonra ne olacağına dair daha fazla bilgi sunuyor.

OUTRIDERS, ufkun ötesinde bir yerden yayılan sinyalin arkasındaki gizemi ortaya çıkarırken, vahşi ve düşmanca bir gezegende 30+ saatlik devasa bir yolculuk sunuyor.

OUTRIDERS demosu şu anda PlayStation 5, Xbox Series X | S, PlayStation 4, Xbox One ve PC / Steam ve GeForce NOW’da ücretsiz oynanabilir.

OUTRIDERS, 1 Nisan 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Xbox Game Pass, PC Steam, Epic Store ve GeForce NOW ve Google Stadia’da satışa sunulacak.

 

Görüntülenmeler:
13
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri