Overcooked! Epic Games Store’da Ücretsiz! Overcooked! Epic Games Store’da Ücretsiz!
Epic Games Store ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Yeni ücretsiz oyun Overcooked! oldu. Ayrıntılar haberimizde. Overcooked! Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games Store ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Yeni ücretsiz oyun Overcooked! oldu.

Ghost Town Games’in geliştirdiği Overcooked! 2016 yılında çıkış yapmıştı. Co-op olarak son derece eğlenceli ve heyecanlı anlar vaat eden oyuna buradan ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Teklif 11 Temmuz’a kadar geçerli.

“Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin. Bu çılgın mutfakta hataya pek yer yok ve sonuçları riskli!

Soğan Krallığı tehlikede ve yalnızca en yetenekli pişirme ile kurtulabilir. Overcooked oyununda oyuncular, her yere hastalık yayan antik yemeği fethetme yeteneğine sahip usta şefler haline gelmek için çeşitli zalim ve sıra dışı mutfaklarda görevlerini tamamlamalı.

İş birliğine dayalı veya rekabetçi yarış modlarında tek olarak ya da dört oyuncuya kadar klasik kaotik ortak oyunu oynayın. En etkin ve son kalan ekip olmak üzere bir dizi farklı yemek pişirip birlikte çalışmanız gerekiyor!”

PS Plus Temmuz Ayı Oyunları Belli Oldu!