Overwatch’ta Hediye Yağmuru Başlıyor! Overwatch’ta Hediye Yağmuru Başlıyor!
Overwatch’ın sınırlı süreli etkinliği “Baptiste Reunion Challenge”da, elit sıhhiyecinin geçmişindeki sır perdesi aralanıyor. Overwatch’ta Hediye Yağmuru Başlıyor!

Blizzard’ın popüler oyunu Overwatch’ın sınırlı süreli etkinliği “Baptiste Reunion Challenge”da, elit sıhhiyecinin geçmişindeki sır perdesi aralanıyor. 18 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında etkinliğe katılan oyuncular bir yandan rütbelerini arttırırken bir yandan da sekiz adet sprey, bir oyuncu ikonu ve epik Battle Medic Baptiste skin kazanma şansı elde edecek.

Ayrıca, Alyssa Wong tarafından yazılan, Arnold Tsang tarafından çizilen ve kahramanımızın baş rolde olduğu kısa öykü “What You Left Behind” an itibariyle yayında. Bu öyküde Baptiste geçmişi geride bırakmak istiyor. Ancak Talon birliklerinde omuz omuza çarpıştığı eski silah arkadaşlarıyla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Oyuncuların eski maçlarını farklı perspektiflerden izlemelerini sağlayan Replay özelliği ise bugünden itibaren tüm platformlarda oyuncuların kullanımına açılmış durumda.

Oynadıkça kazanın

Quick Play, Competitive Play veya Arcade modlarında kazandığınız her zafer sizi yeni oyuncu ikonu, spreyler ve Battle Medic Baptiste kazanmaya bir adım daha yaklaştıracak. Oynarken kazanabileceğiniz ödüller şu şekilde sıralanıyor:

  • 3 maç kazanana | Oyuncu ikonu
  • 6 maç kazanana | 2 adet sprey
  • 9 maç kazanana | Yeni epik skin: Battle Medic Baptiste

Seyrettikçe de kazanın

Daha fazla Baptiste kozmetik eşyası kazanmak isterseniz, tek yapmanız gereken Twitch yayınlarını takip etmek. 1 Temmuz’dan itibaren etkinliğe katılan Twitch yayıncılarını izleyerek birbirinden keyifli Baptiste Reunion Challenge spreylerini kapabilirsiniz. Twitch üzerinden sprey kazanmak için yapmanız gerekenler ise şöyle:

  • 2 saat yayın izleyene 1 yeni sprey
  • 4 saat yayın izleyene 2 yeni sprey
  • 6 saat yayın izleyene 3 yeni sprey

Replay özelliği

Eski Overwatch oyunlarınızı farklı perspektiflerden izlemenize yarayan Replay özelliği, geçmişte yaptığınız maçları ve keyifli anları seçtiğiniz bir bakış açısından yeniden deneyimlemek için birebir.

Replay özelliği o anki mevcut güncelleme boyunca etkin kalıyor; tıpkı Highlights özelliğinde olduğu gibi Replay’de de kayıtlı maçlarınız yeni bir güncelleme geldiğinde sıfırlanıyor olacak. Klavye kısa yolları da dahil Overwatch Replay özelliği ile ilgili daha fazla bilgi burada bulunabilir.

E3 2019: Rainbow Six Quarantine Duyuruldu!